<

Астрономи вперше в історії зафіксували народження нової планети

Цей запис опубліковано більш як рік тому
06:03 | 25.05.2020 / Новини / , /
Перегляди
4
/ Коментарі відсутні

Наразі головною науковою точкою зору на народження Всесвіту вважається теорія Великого вибуху. Однак з нею згодні далеко не всі вчені. Під час останніх спостережень вдалося зняти народження нової планети, що дозволяє розширити розуміння процесів, що відбуваються всередині планет і у всьому Всесвіті.

На думку астрономів, їм вдалося зробити неймовірне відкриття. До цього було багато питань про те, як саме формуються планети, скільки це займає часу, а також безліч інших, – пише 24-й канал з посиланням на ubergizmo.

Як стало відомо, Надзвичайно великий телескоп Європейської Південної Обсерваторії вперше в історії спостережень за космосом зняв народження нової планети. Це дозволить не лише підтвердити чинні теорії, але й глибше зрозуміти процеси, що відбуваються всередині планет.

Відео демонструє процес формування планети:

На відео помітно вихор пилу й газу навколо об’єкта AB Aurigae, який знаходиться на відстані 520 світлових років від Землі в сузір’ї Auriga. Астрономи вважають, що всередині спіралей розташована планета, яка перебуває на стадії формування і викликає хвилювання пилу й газу.

Це відповідає деяким теоретичним моделям формування планет. Одна спіраль намотана всередину орбіти, а інша розширюється назовні – з’єднуючись в центрі. Вони дозволяють газу і пилу з диска накопичуватися на планету й сприяє її зростанню,
– розповідають астрономи.

Судячи з усього, молода планета знаходиться прямо у вирі процесів, які формують її саме зараз.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Середа
23 Липня, Вівторок