Артилеристи тероборони Волині отримали нагороди та відзнаки з нагоди професійного свята
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397436309_325237536789992_7057509759379349832_n.jpg)
З нагоди Дня ракетних військ і артилерії гармаші 100 обр ТрО на сході України одержали бойові нагороди.
Про це інформують на фейсбук-сторінці бригади.
Зокрема, начальнику відділення об’єднаної вогневої підтримки Волинської бригади тероборони, підполковнику Володимиру Ратнюку нагрудний знак «За особисту хоробрість» вручив командувач ОСУВ «Хортиця» / командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-полковник Олександр Сирський.
Натомість старший офіцер відділення об’єднаної вогневої підтримки, старший лейтенант Олег Матвійчук одержав від генерала-полковника Сирського цінний подарунок – наручний годинник.
У свою чергу бійцям мінометних батарей бригади командир 100 обр ТрО, полковник Руслан Ткачук вручив відзнаки командувача ОТУ «Лиман» та бригадні відзнаки.