<

Apple офіційно вперше привезла в Україну свою продукцію: понад 8 тисяч iPhone 13 на $7,5 мільйона

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:08 | 10.10.2021 / Новини / /
Перегляди
530
/ коментарі 3

В аеропорту «Бориспіль» 9-го жовтня приземлилася перша офіційна партія продукції Apple — понад вісім тисяч останніх смартфонів компанії iPhone 13 сукупною вартістю понад 7,5 мільйона доларів. Наразі відбувається митне оформлення товару.

Відомство наголошує, що Apple уперше завозить свою продукцію до України самостійно, – повідомила Державна митна служба.

Це стало можливим після відкриття офісу компанії в Києві 30-го червня. Далі Apple планує завезти решту лінійки своїх товарів і відкрити власний сервісний центр.

«Офіційний імпорт компанією Apple своєї продукції є ще одним кроком у боротьбі з контрафактом (підробками) та із незаконним ввезенням товарів», — зазначили в ДМС і нагадали, що за останні два тижні конфіскували iPhone 13 на майже 2,2 мільйона гривень.

З 2017 року офіційним дистриб’ютором Apple в Україні була компанія «ASBIS Україна». Вона лише завозить техніку в Україну, а продають її вже мережеві магазин, – пише Громадське.

Тільки у травні 2020 року Apple зареєструвала в Україні власне представництво — юридичну особу зі статутним капіталом у 2,7 мільйона гривень. Однак після цього жодної інформації про плани компанії в Україні не було.

У березні 2021 року на сайті Apple з’явився український розділ. А з 28 червня офіційна служба підтримки Apple в Україні «заговорила» українською. До цього українських користувачів обслуговували за замовчуванням російською. У тих, хто мав американські облікові записи, обслуговування було англійською.
коментарів: 3
  1. Якби ціна була демократичнішою і Сіррі, розуміла українську мову, то можна було б брати, а так, нехай понторєзи тішаться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя