22 лютого на Волині світло вимикати не будуть
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2188339-chastina-hmelnitskogo-zalishitsya-bez-svitla-13-kvitnya-adresi.jpeg_copy_1024x685-1-1-1-1-1-1-2-1-1-2-1.jpg)
На Волині 22-го лютого графіки погодинного відключення застосовуватись не будуть.
Про це інформує ПрАТ «Волиньобленерго».
“Графіки погодинного відключення електроенергії можуть бути застосовані лише у разі зміни НЕК «Укренерго» лімітів потужності на Волинь у певні години протягом дня з метою збалансування об‘єднаної енергосистеми України аби не допустити аварій на обладнанні”, – йдеться в повідомленні.