<

13-річна школярка вчиняла булінг щодо вчителів у Сумській області

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:17 | 10.04.2021 / Новини / /
Перегляди
29
/ коментарів 5

У Сумській області поліція притягла до відповідальності матір школярки, яка вчиняла булінг щодо педагогів.

Про це інформує ТСН.

Скандальна історія сталася в Конотопській школі наприкінці минулого року і викликала бурхливе обговорення. Тоді в соцмережах з’явилися кадри, на яких вчитель доволі грубо скручує дівчину і на очах однокласників виштовхує за двері.

Зафільмувала все й поширила інтернетом сама 13-річна школярка. Її мати звернулася до поліції. Зустрічну заяву написав і сам вчитель.

Слідчі з’ясували, що на уроці дівчина бавилася мобільним телефоном, демонстративно ігнорувала неодноразові зауваження й зривала заняття. Грубих порушень з боку педагога копи не виявили і провадження щодо нього закрили.

Натомість поліція встановила факт булінгу з боку учениці. Виявилося, що викладач креслення, який власне й потрапив на відео, не єдиний, хто потерпав від цькування та нападів дівчини.

“Було встановлено, що винуватицею конфлікту виявилася 13-річна школярка. Це не перший випадок сварки з вчителем, адже вона конфліктувала практично з усіма педагогами школи. Через вік школярки, яка не досягла 16 років, рішенням суду було притягнуто до адміністративної відповідальності її матір”, – каже речник поліції Сумської області Володимир Крепецьких.
коментарів: 5
  1. Це те ж що і боулінг але де в ролі шарів виступають агресивно налаштовані морально стійкі особи яким не вистачає уваги , а у вигляді кеглів – морально нестійкі і які не навчені за себе постояти)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота