110 механізована бригада збила ще один російський штурмовик Су-25
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2022-12-21-sicheslavski-desantnyky_copy_1024x683.webp)
110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка повідомила про збиття ще одного російського штурмовика Су-25.
Про це йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці бригади.
“Зенітники 110-ки продовжують виписувати полумʼяні штрафи московитським літунам за незаконний перетин кордону. Знову прибили Су-25 ворога! Нині його рештки дотлівають в одній з донецьких посадок”, – розповіли військові.
Це вже четверта така ціль на рахунків 110 бригади. Перший штурмовик їм вдалося збити 4 травня, другий – 11 травня, третій – 13 травня, а останній – 17 травня.