<

Олександра Ройко з Луцька приголомшила своїм голосом тренерів на «Голосі країни»

09:12 | 18.09.2023 / Борщ / , /
Перегляди
346
/ 1 коментар

У третьому епізоді«Голосу країни-13» дивувати членів журі прийшла 21-річна Олександра Ройко з Луцька.

Дівчина з унікальним тембром голосу давно мріяла про співочу кар’єру та навіть встигла попрацювати з один з тренерів, продюсером Іваном Клименком, – пише ТСН.

Юна вокалістка познайомилася з музикантом ще до повномасштабної війни – Олександра підійшла до Івана на одній з конференцій та здивувала його своїм вокалом.  Продюсер одразу побачив у студентки гарний потенціал та запропонував записати декілька партій у якості бек-вокалістки, однак після цього їхня співпраця стала на паузу.

На сцені «Голосу країни-13» Олександра виконала українську колискову “Котику сіренький” і з перших секунд розвернула крісло Клименка. Слідом за продюсером своє “Так” дівчині сказала Надя Дорофєєва. Не встигла натиснути кнопку Юлія Саніна та пожалкувала, що не спробувала забрати співачку в свою команду.

Особливий голос дівчини викликав неабияку цікавість у тренерів, тож вони запропонували їй виконати по одному куплету з їхніх пісень. Олександра приголомшила своєю вокальною  імпровізацією, поєднавши в одній композиції “Прірву” Юліє Саніної, “Дежавю” Артема Пивоварова та “Вотсап” Наді Дорофєєвої. Тренери були в приємному шоці від такого талановитого каверу на їхні треки.

Після такого перформансу дівчина мала обрати, з ким з тренерів вона продовжить свій шлях на проєкті. Свій вибір Олександра зупинила на команді Івана Клименка.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *