<

Бумбокс і Крихітка випустили емоційний кліп: про ангелів, перевертнів та голандський живопис

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:40 | 30.10.2020 / Борщ / /
Перегляди
5
/ Коментарі відсутні

Український гурт Бумбокс на своєму YouTube-каналі презентував кліп на пісню Ангела з репертуару колективу Крихітка. У ролику фронтмен гурту Андрій Хливнюк постав з оголеним торсом. Це надзвичайно емоційний ролик, який доведеться переглядати декілька разів, щоб побачити усі секрети, які заховані у відеороботі.

Композиція “Ангела” увійшла до першої частини подвійного альбому “Таємний код: Рубікон”. Прем’єра кліпу відбулася на офіційному ютуб-каналі гурту, – передає Канал 24.

Варто зазначити, що “Ангела” – це ремейк на пісню гурту “Крихітка Цахес”. Лідер “Бумбоксу” Андрій Хливнюк розповів, що це хіп-хоп трек, у приспіві якого звучить фраза “Де ти знайдеш такого ангела, як я”. Її співає солістка колективу “Крихітка” Саша Кольцова. 

“Ангела” – нагадування нам, насамперед як авторам, про те що мистецтво повинно ставити питання суспільству і реальності. Iнакше – це обслуговування якихось найпростіших банальних людських “хочу”, – зазначив Андрій Хливнюк.

Режисер кліпу Стас Гуренко заявив, що “Ангела” не вдасться подивитися один раз. Щоб побачити всі деталі і “зчитати” меседжі, закладені в відео, його доведеться переглядати і часто ставити на паузу. У відеороботі є багато предметів, кожен з яких має своє значення, з якими пов’язані реальні історії з життя нашої країни. 

Творці ролику продумували кожну композицію до найдрібніших деталей. вони надихалися голландськими та іспанськими натюрмортами XVI-XVII століть. 

“Навіть на етапі корекції, ми сиділи з альбомом Хуана ван дер Хамена, запозичуючи з його робіт конкретні кольорові й експозиційні рішення – півонії мали бути такого кольору, золото такого тощо”,
– зауважив Стас. 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *