<

Як боротись із попрілостями у немовлят: особливості і поради

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:13 | 29.03.2023 / Статті / /
Перегляди
445
/ Коментарі відсутні

Попрілість у немовлят, також відома як кандидоз, є інфекцією, яка викликається грибком Candida. Це досить поширена проблема у немовлят, особливо у тих, хто має підвищену чутливість до грибків або хто має знижену імунну систему.

Попрілість у немовлят, також відома як кандидоз, є інфекцією, яка викликається грибком Candida. Це досить поширена проблема у немовлят, особливо у тих, хто має підвищену чутливість до грибків або хто має знижену імунну систему. Ось деякі з основних причин попрілості у немовлят:

  1. Антибіотикотерапія: антибіотики можуть зруйнувати природний баланс мікроорганізмів у тілі, включаючи Candida, що може сприяти розвитку попрілості.
  2. Знижена імунна система: немовлята зі зниженою імунною системою, такі як ті, що народилися передчасно або з імунодефіцитними станами, мають більшу ймовірність отримати інфекцію Candida.
  3. Контакт зі забрудненими предметами: немовлята можуть отримати інфекцію Candida, коли вони контактують зі забрудненими предметами, такими як підгузки, ліжечка або іграшки.
  4. Захворювання матері: якщо мати має інфекцію Candida, вона може передати її своїй дитині під час народження або при годуванні груддю.

Симптоми попрілості у немовлят включають роздратування або свербіж шкіри в місцях на тілі, які мають багато складочок або не отримують доступу необхідної кількості повітря. Якщо ви бачите, що ваше немовля має попрілість, зверніться до свого педіатра або лікаря для лікування. Лікування може включати місцеві антифунгальні засоби, такі як креми або присипки, або системну терапію антифунгальними ліками.

Поради для запобігання появі попрілостей

Попрілості у немовлят можуть бути забрудненням, яке нагромадилось на шкірі в результаті поту та інших виділень. Це може статись в будь-якому віці, але найчастіше це трапляється в перші місяці життя, коли дитина постійно лежить на спині або на животі. Щоб боротися з попрілостями у немовлят, можна виконати наступні кроки:

  1. Під час купання використовуйте м’який дитячий гель для душу і добре промивайте шкіру, особливо складки та місця, де можуть зібратись забруднення.
  2. Після купання обов’язково просушіть дитину, особливо у складках, за допомогою м’якої рушника. Для запобігання попрілостям можна також використовувати спеціальні дитячі порошки або креми, які допоможуть забезпечити суху шкіру.
  3. Забезпечуйте належну гігієну, змінюючи підгузок дитині регулярно, особливо після купання та після заповнення підгузника. Забруднення та вологість можуть сприяти розвитку попрілостей.
  4. Оберіть одяг з м’якого, дихаючого матеріалу, який не буде терти шкіру та не створюватиме надмірної вологості.
  5. Зверніть увагу на температуру та вологість в кімнаті, де перебуває дитина. Занадто висока температура та вологість можуть сприяти розвитку попрілостей.

Якщо попрілості не зникають або стають більш виразними, зверніться до лікаря або педіатра для отримання поради та лікування.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *