<

Все, що потрібно знати про підсумки: вимоги, матеріали, фіксація

14:09 | 20.02.2024 / Статті / /
Перегляди
75
/ Коментарі відсутні

Тактичний підсумок є компактною сумкою або чохлом, які можна закріпити на бронежилеті або ремені спеціальними фіксаторами. Призначений для зберігання невеликих предметів, таких як патрони, гранати, магазини, рації, компас, телефон, ніж та багато іншого.

Також є вузькоспеціалізовані моделі: під наручники, пістолет або підсумки для відстріляних магазинів. У цьому вони можуть відрізнятися матеріалом, призначенням, типом кріплення тощо.

Ключові особливості тактичних підсумків

Підсумки виготовляють для військових, поліції, спецслужб, мисливців, рибалок, туристів тощо. За рахунок цього вони є досить затребуваними. Більш детально ознайомитися з тактичним спорядженням та екіпіруванням можна на цій сторінці – https://balistyka.ua/ru/shkarpetky. При цьому якісні моделі мають відповідати таким базовим якостям:

 1. Безпека. Виріб повинен бути прошитий та оснащений елементами, виконаними з якісних та безпечних для людини матеріалів.
 2. Довговічність. Важливим є показник зносостійкості навіть при експлуатації в екстремальних умовах: перепади температур, вологість, механічні впливи.
 3. Захищеність. Головне призначення кожного підсумку забезпечити збереження вміщених предметів. За рахунок цього він повинен мати міцну затяжку у вигляді пряжки, липучки або блискавки, які запобігають випадковому випаданню або ускладнять крадіжку.
 4. Матеріал. Якісний підсумок повинен бути виконаний з матеріалів підвищеної міцності, таких як поліестер або нейлон.
 5. Зручність. На відміну від рюкзаків, такі елементи екіпірування повинні забезпечувати швидкий та комфортний доступ до осередків та кишеньок.

Крім цього добре, якщо результат універсальний та може бути використаний для зберігання різних предметів.

Матеріали для виготовлення підсумків

Довговічність виробів можуть забезпечити тільки тканини з підвищеними показниками міцності та стійкості. Більшою мірою такі якості мають полотна, виготовлені з синтетичних волокон:

 1. Нейлон – один з найпопулярніших і найдоступніших матеріалів, які використовуються у виготовленні тактичного екіпірування. Відрізняється підвищеною міцністю та водонепроникністю.
 2. Поліестер – має високу стійкість до зносу, не боїться вологи та не схильний до появи плісняви. Високі показники до розриву та пошкоджень.
 3. Кордура – підтип нейлону з підвищеними якостями, що робить його надміцною тканиною.

Крім штучних матеріалів, тактичні підсумки можуть виконуватись зі шкіри. Це якісний та міцний матеріал зі стильним виглядом, який також має стійкість до зношування.

Механізми закриття підсумків

Для запобігання випадковому випаданню поміщених у підсумки предметів використовуються найпростіші та найнадійніші системи:

 1. Блискавка – популярна та зручна застібка, яку можна відкрити однією рукою. Все ж таки попадання бруду або води в реальних бойових умовах може швидко вивести її з ладу.
 2. Кнопки – незважаючи на простоту використання, такі елементи швидко зношуються або псуються при активній експлуатації.
 3. Мереживо – найпростіший тип застібки, який відкривається в один рух, потягнувши за мотузку. Дуже зручний варіант, але не забезпечує високу надійність для збереження предметів.
 4. Липучка – найбільш універсальний та затребуваний варіант, який являє собою дві стрічки: на одній стороні розташовані мінігачки, а на іншій мініпетлі. Їхнє з’єднання забезпечує міцну фіксацію навіть при намоканні та забрудненні.

Технічні характеристики, матеріали та моделі застібок дозволять кожному сформувати уявлення про якісний тактичний підсумок. Головне у процесі вибору чітко розуміти цілі та умови у яких використовуватиметься кожна конкретна модель. Такий підхід забезпечує максимальну ефективність та тривалий термін експлуатації навіть у важких умовах.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *