ТОП-5 портативних зарядних станцій 2023
Портативна зарядна станція — пристрій, який дає змогу відновлювати рівень заряду мобільних гаджетів. Завдяки невеликій вазі та розміру ПЗС зручно брати з собою в подорожі, з нею ви зможете в потрібний час зарядити смартфон, ноутбук, планшет і низку компактних побутових приладів.
За якими критеріями відрізняються ПЗС
Мобільні пристрої для заряджання постачають на ринок десятки брендів. Потенційні покупці, яким потрібна зарядна станція в Алло, можуть знайти моделі з різними параметрами, зокрема:
- споживаною потужністю;
- ємністю вбудованого акумулятора;
- енергоефективністю;
- кількістю роз’ємів для підключення;
- способом кріплення.
У каталозі топових брендів представлено портативні зарядні пристрої, що дають можливість заряджати одночасно 10–12 гаджетів. Моделі відрізняються також за габаритами та форм-фактором.
Для громадських закладів оптимальним варіантом буде зарядна станція настільного типу. Настільні моделі є більш універсальними, їх зручно використовувати під час поїздок і туристичних походів.
Надійні та функціональні зарядні пристрої
1. Bluetti EB150
Універсальна ПЗС із номінальною потужністю 1000 Вт розрахована на дві з половиною тисячі циклів заряджання. Оснащена батареєю ємністю 1500 Вт·г, що може отримувати живлення від мережі змінного струму або із вбудованої сонячної панелі. На корпусі є індикатор стану зарядки, дає змогу заряджати смартфони, ноутбуки та невеликі побутові пристрої.
2. Impression UAPower
Енергоефективна модель з оригінальним дизайном і вбудованим акумулятором LiFePo4 ємністю 1024 Вт·г. Станція з піковою потужністю 2 кВт дає можливість виконати 5000 зарядних циклів.
Живиться від стаціонарної мережі, сонячних батарей і автомобільних прикурювачів. Реалізована технологія швидкої зарядки Fast Charge, час на повну зарядку — від 3 до 10 годин. Сумісна із телефонами, планшетами та більшістю видів побутової техніки.
3. Anker PowerHouse 535
Компактний універсальний (сумісний із більшістю девайсів) зарядний пристрій на 3 тисячі циклів із батареєю ємністю 515 Вт·г. На заряджання до 100% потрібно не менше ніж 5 годин. Заряджається станція як від стандартних розеток, так і від прикурювача або сонячної панелі. Має обмежену потужність — 750 Вт.
4. Zendure ZDSB600M
Головна особливість — стильне оформлення корпусу в сріблястому кольорі. Реалізована світлова індикація рівня заряду. Підходить не тільки для смартфонів і лептопів, але й для фотоапаратів, плеєрів, відеокамер, ручних ліхтариків.
Ємність літій-іонного акумулятора — 607 Вт·г, номінальний показник потужності — 600 Вт. Заряджати ПЗС можна з різних типів джерел енергії.
5. VigorPool Lake 300
Компактний портативний модуль зарядки з батареєю на 320 Вт·г та робочим ресурсом у 2000 циклів. Відрізняється високою швидкістю заряджання, однак живиться виключно від стаціонарної електромережі. Підходить для мобільних гаджетів і побутових приладів.