<

Технології та інновації у кросівках Asics: що робить їх особливими

13:38 | 8.12.2023 / Статті / /
Перегляди
178
/ Коментарі відсутні

Коли справа стосується спортивного взуття, Asics займає особливе місце завдяки своєму постійному прагненню інновацій та передових технологій. У цій статті ми розглянемо, які інновації та передові рішення роблять кросівки Асікс незамінними для спортсменів та любителів активного способу життя.

Історія розвитку технологій у кросівках від Asics

Історія розвитку в Асікс почалася в Японії в 1949 році. Спочатку вони спеціалізувалися на взутті для баскетболу, але незабаром розширили асортимент. У 1986 році вони представили гелеву амортизацію в підошві, що стало революцією, світ побачив кросівки Асікс для бігу.

Вони постійно працюють над покращенням верхньої частини взуття, використовуючи сучасні матеріали для вентиляції та комфорту. Розробляють різноманітні системи амортизації, такі як GEL та FlyteFoam. Asics також створюють спеціалізовані колекції для різних видів спорту та співпрацюють з професійними спортсменами та дизайнерами для створення унікальних моделей.

Технології, які використовує компанія зараз


Розглянемо, які інновації відіграють важливу роль у кросівках:

  • Просунуті амортизаційні системи. Asics вкладає багато зусиль у розробку, що забезпечує максимальний комфорт при бігу. Це включає спеціальні вставки і конструкції, які зменшують навантаження на суглоби.
  • Технології у верхній частині взуття. Застосування сітчастих матеріалів у швейних з’єднаннях робить взуття легким і дихаючим.
  • Вивчення біомеханіки бігу. Бренд проводить дослідження в галузі біомеханіки бігу. Результатом цієї роботи стали унікальні методи, такі як Impact Guidance System (IGS), які покращують бігову динаміку та знижують ризик травмування.
  • Інновації у підошві. Асікс постійно вдосконалює підошву, впроваджуючи передові матеріали та структури. Це дозволяє покращити зчеплення з поверхнею, а також забезпечує довговічність підошви під час інтенсивних тренувань.
  • Спеціалізовані лінійки кросівок. Asics розробляє ексклюзиви для різних видів спорту, включаючи біг, теніс, волейбол та інші. Кожна лінійка включає технології, спеціально адаптовані під вимоги конкретного виду активності.

Таким чином, інновації та передові методи в кросівках Асікс відіграють ключову роль у створенні комфортного та продуктивного спортивного взуття. Бренд постійно прагне вдосконалення своїх виробів, щоб допомогти спортсменам досягати своїх цілей у світі спорту та активного способу життя.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *