<

Системи електронних платежів: правила вибору та тренди 2025 року

12:45 | 14.05.2025 / Статті /
Перегляди
19
/ Коментарі відсутні

При виході компанії на внутрішній або міжнародний ринок важливо правильно підготувати інструмент, за допомогою якого можна приймати оплату за товари чи послуги. Під ці завдання підключається електронна платіжна система, після чого потрібно все детально вивчити та налаштувати, після чого протестувати та почати приймати гроші.

Електронними платіжними системами прийнято вважати послуги, з допомогою яких можна приймати платежі як у країні, і у всьому світі. У конкретному випадку розглядатимуться електронні платежі для роботи на міжнародному ринку. Але на сайті rates.fm завжди є можливість вивчити системи, що працюють на українському ринку.

Як вибрати систему платежів?

Наведені нижче особливості є ключовими параметрами вибору системи:

  1. Репутація. Відгуки та рекомендації клієнтів допоможуть зрозуміти, які у платформи будуть переваги чи недоліки;
  2. Комісія. Аналіз користувальницької угоди та розміру комісій дозволить зрозуміти, який сервіс стане найкращим під задані цілі та завдання;
  3. Релевантність для клієнтів. Потрібно орієнтуватися на цільову аудиторію. Наприклад, не варто підключати американську систему American Express, якщо планується прийом платежів лише з Європи;
  4. Зручність. Інтерфейс має бути інтуїтивно зрозумілим як продавця, так покупця. Занадто складний алгоритм проведення транзакцій стане проблемою для клієнтів, і вони можуть відмовитись від оплати;
  5. Строки виведення грошей. Більшість систем дають стандартні терміни – 5-7 днів, але бажано уточнити цю інформацію, щоб не виникло неприємних моментів.

Не зайвою буде підтримка валют багатьох країн світу, щоб урізноманітнити географію клієнтів та задовольнити побажання кожного з них.

Популярні платіжні системи

Stripe – система для бізнесу та електронної комерції. Комісія 1,5% та 0,25 євро за кожну операцію. Великі компанії можуть розраховувати на індивідуальні умови співробітництва. PayPal – зручний інструмент для роботи з усім світом. Комісія від 2,29 до 3,49%, але також потрібно сплатити від 0,49 до 0,9 доларів за кожну транзакцію.

Verifone (2Checkout) – чудовий варіант для прийому міжнародних платежів. Доступна робота з картками 180 країн. Комісія 3,5% та 0,35 долара з кожного переказу. Система Square відрізняється великою кількістю цікавих та унікальних функцій. Доступна розстрочка під час проведення платежу, що дозволить збільшити продажі. Комісія 2,6% та 0,1 долара за кожен переказ. Надаються преміальні пакети обслуговування для особливих клієнтів.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *