<

Шестивольтові АКБ та їх застосування у ваговій техніці

13:10 | 30.10.2023 / Статті / /
Перегляди
135
/ Коментарі відсутні

Акумулятори на 6 вольт (6V) – це тип батарей, які надають електричну енергію з напругою 6 вольт. Вони використовуються в різних пристроях, починаючи від дитячих іграшок та ліхтарів до електричних транспортних засобів та сонячних систем.

Ось деякі основні аспекти, які слід знати перед тим, як купити акумулятор 6 вольт для вагової та іншої техніки.

Хімічний склад

6-вольтові акумулятори можуть бути виконані у різних хімічних складах. Найбільш поширеними типами є свинцево-кислотні (Pb-Acid), нікель-кадмієві (Ni-Cd) та нікель-метал-гідридні (Ni-MH) акумулятори. Кожен тип має свої переваги та недоліки, і підходить для різних пристроїв.

Місткість

Місткість акумуляторів на 6 вольт може змінюватись в залежності від типу та моделі. Зазвичай вони надають ємність в діапазоні від декількох сотень міліампер-годин (mAh) до кількох ампер-годин (Ah). Чим вища ємність, тим довше акумулятор може забезпечувати пристрій енергією.

Наприклад, в магазині УкрВаги представлені акумулятори з параметром:

  • 4,5 Ач: підходить для невеликих портативних пристроїв, таких як ліхтарики, малі радіо або іграшки.
  • 6 Ач: можуть використовуватися в більш потужних портативних пристроях, де потрібно тривалий час автономної роботи, наприклад, у ліхтарях високої потужності або радіостанціях.
  • 7,8 Ah: забезпечує тривалу автономність та підходить для обладнання, що потребує стабільного та тривалого живлення.

В основному це свинцево-кислотні акумулятори, які добре підходять для вагової техніки, оскільки вони мають довгий термін служби й здатність видавати великі струми. Вони мають стандартні розміри (101 мм x 70 мм x 47 мм), що підходять для більшості пристроїв. Функціонують у широкому температурному діапазоні від -15 до +60°С. Саморозряджання незначне, становить від 2% до 5% на місяць, що дозволяє зберігати їх тривалий час без підзарядки. Крім того, всі акумулятори виготовлені з високоякісної газонепроникної пластмаси.

Застосування 6-вольтових акумуляторів у ваговій техніці

Промислові ваги

В індустріальних вагах, особливо тих, які працюють в умовах високої інтенсивності та тимчасових відключень електроенергії (наприклад ваги рейкові), можуть застосовуватися 6-вольтові свинцево-кислотні акумулятори ємністю від 5 Ah і вище. Для забезпечення надійного живлення та тривалого терміну служби може використовуватись система подвійного акумулятора із можливістю гарячої заміни акумуляторів.

Кухонні ваги

У кухонних вагах часто застосовуються нікель-метал-гідридні (Ni-MH) акумулятори з ємністю від 800 міліампер-годин (mAh) до 2000 mAh. Це забезпечує достатню ємність для довготривалої роботи в кухонних умовах без необхідності частої зарядки.

Лабораторні ваги

Лабораторна вага може споживати різні рівні енергії в залежності від точності вимірювань. Свинцево-кислотні (Pb-Acid) акумулятори можуть мати ємність від 2 ампер-годин (Ah) і більше, щоб забезпечити стабільне харчування ваг протягом тривалих сеансів вимірювань.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *