Навчання за кордоном від «Оптіми»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/image1-4.jpg)
Успіх людини завжди залежить від багатьох факторів: освіти та навичок, мотивації, старанності, відповідальності, дисципліни, комунікації, натхнення, удачі – цей перелік іще можна продовжувати. Проте одним із найважливіших чинників, що впливають на досягнення людиною своїх цілей, є вміння виходити за межі зони свого комфорту та приймати нові виклики.
Одним із таких важливих викликів є навчання за кордоном. Однак це настільки незрозуміла та стресова тема для школярів та їхніх батьків, що багато з них навіть не наважуються замислитися про це. Тим ціннішими є допоміжні програми від шкіл, які сприяють вступу абітурієнтів за кордоном. Саме таку опцію пропонує дистанційна школа «Оптіма».
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/image2-2.jpg)
Як вступ за кордоном може вплинути на життя?
Людина ухвалює багато важливих рішень, що докорінно змінюють її життя. Навчання за кордоном є саме таким: у більшості випадків саме воно визначає та впливає на подальшу долю людини, спосіб життя, роботу, розвиток, стосунки тощо. І люди зазвичай чудово усвідомлюють це, тому не наважуються зробити такий важливий вибір. Проте необхідно розуміти, якими є позитивні аспекти навчання в іноземному закладі освіти:
- Висока якість освіти. Хоч рівень української освіти потроху наближується до найвищих стандартів, європейська та американська освіта поки що знаходяться на вищому якісному рівні.
- Значне покращення рівня володіння іноземними мовами.
- Хороша іноземна освіта може стати доволі вагомим аргументом перед майбутніми роботодавцями.
- Розширення кола знайомств і друзів з усього світу.
- Допомога в розвитку особистісних якостей людини: самостійності, адаптованості, дисциплінованості, здатності комунікувати та впевненості.
Навчання за кордоном дає людині надто багато переваг, щоб не замислитися: «Може, спробувати?». Проте чи важко вступити?
Чи дійсно вступати за кордоном так важко?
У нас немає мети заспокоювати вас і запевняти, що цей процес – найлегше, що можна зробити. Ні, вступ до іноземного навчального закладу, безсумнівно, супроводжуватиметься декількома (можливо, навіть багатьма) перепонами:
- володіння іноземною мовою;
- необхідність складати екзамени;
- потреба збирати великий пакет документів;
- велика конкуренція;
- візовий процес;
- організація життя в новій країні.
Вище перелічені основні проблеми, які стають між абітурієнтами та їхньою впевненістю в можливості вступу за кордоном. Проте, як ми вже зазначили, дистанційна школа «Оптіма» може допомогти школярам зробити цей процес дещо простішим і зрозумілішим.
«Оптіма» може значно полегшити вам вступ!
Дистанційна школа «Оптіма» – одна з небагатьох шкіл, які не обмежуються виключно навчанням дітей. Однією з ініціатив стала опція супроводу для тих, хто планує вступ до іноземного вишу. Фахівці школи проходять із дітьми повний цикл вступу: від вибору спеціальності та університету до пристосування до життя за кордоном.
- Вибір закладу. На цьому етапі проходить профорієнтація дитини, вибір навчального закладу та складання чіткого покрокового плану вступу.
- Підготовка. У кожного навчального закладу є свої вимоги до вступників. Іспит з англійської, мотиваційний лист, співбесіда, портфоліо – «Оптіма» допомагає розібратися в цьому та не пропустити нічого важливого.
- Вступ. На цьому етапі школа допомагає скласти та подати необхідні документи.
- Переїзд. Також потрібно подумати про те, як сплачувати за навчання, оформити візу та страховку, дістатися до місця призначення та знайти житло. Тут супровід фахівців «Оптіми» також стане в пригоді.
Звичайно, усі ці етапи можна пройти самостійно. Проте якщо можна спростити собі життя та уникнути зайвого стресу, то чому б цим не скористатися? Головне – це бажання навчатися й розвиватися. А європейські та американські університети точно чекають на вмотивованих українських студентів і студенток!