<

iPhone 13 проти iPhone 12: в чому різниця

15:36 | 17.08.2023 / Статті / /
Перегляди
828
/ 1 коментар

Перед тим, як айфон 13 бу купити, слід зрозуміти, чим саме цей смартфон відрізняється безпосередньо від дванадцятого покоління та чи є сенс переплачувати. Все це абсолютно зрозуміло буде після того, як ви прочитаєте статтю до самого кінця.

Про дисплей, дизайн та продуктивність

Айфон 13 має схожий дизайн до iPhone 12, з плоскими бічними краями і скляною задньою панеллю. Однак, iPhone 13 має невеликі зміни в розташуванні камер і вирізу на екрані Face ID, які знаходяться в центрі верхньої частини пристрою.

У тринадцятого покоління є дисплей Super Retina XDR OLED з технологією ProMotion, що підтримує частоту оновлення до 120 Гц. Це дозволяє більш плавний зовнішній вигляд, швидку реакцію на дотики і покращений досвід використання. iPhone 12 також має дисплей Super Retina XDR OLED, але без технології ProMotion.

iPhone 13 працює на більш потужному процесорі A15 Bionic, що забезпечує ще більшу швидкість і продуктивність, порівняно з процесором A14 Bionic у iPhone 12. Покращення в продуктивності A15 Bionic забезпечують кращу обробку графіки, більш швидкі завантаження програм та плавне виконання завдань.

Детальне порівняння камер

Головна камера iPhone 13 має 12-мегапіксельний датчик з більшими пікселями, що дозволяє знімати більше світла і покращує зображення при слабкому освітленні. Вона також підтримує технологію Sensor-shift Optical Image Stabilization (OIS), яка забезпечує стабілізацію зображення. Головна камера iPhone 12 також має 12-мегапіксельний датчик, але без підтримки Sensor-shift OIS. Вона все ще здатна знімати високоякісні фотографії, але при слабкому освітленні результати можуть бути трохи менш якісними порівняно з iPhone 13.

У деяких моделях iPhone 13 є телеоб’єктивна камера з оптичним зумом 3x. Це дозволяє збільшувати об’єкти без втрати якості зображення. Ви можете зробити детальні кадри далеких об’єктів або зробити ефектні портрети. iPhone 12 немає окремої телеоб’єктивної камери, але підтримує цифровий зум до 2x, що дозволяє збільшувати об’єкти, але при цьому може бути помітне зниження якості зображення.

Переваги влаштованої ультраширококутної камери:

  • можна створювати групові фото;
  • захоплює широкі пейзажі;
  • робить кадри деталізованими.

Айфон 12 також має ультраширококутну камеру з 12-мегапіксельним датчиком. Вона забезпечує широкий кут огляду і допомагає вам захоплювати вражаючі панорамні краєвиди.

 iPhone 13 має покращений режим нічного режиму, який дозволяє знімати вражаючі фотографії при слабкому освітленні. Він покращує деталі, зменшує шум і забезпечує більш яскраві та чіткі зображення.

Айфон 12 також підтримує режим нічного режиму, але покращення в режимі нічного режиму на iPhone 13 дозволяють отримувати кращі результати при зйомці в умовах низького освітлення.

В цілому, обидві моделі, iPhone 13 і iPhone 12, мають потужні камерні системи, але iPhone 13 має деякі покращення, зокрема у головній камері, телеоб’єктивній камері та режимі нічного режиму.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *