<

Бетонні стовпи для паркану: різноманітність та особливості установки

11:45 | 11.04.2024 / Статті / /
Перегляди
109
/ Коментарі відсутні

Спорудження конструкцій у вигляді парканів дозволяє облагородити ділянку та в цілому об’єкт, забезпечуючи захист, комфорт, затишок та формування кордонів. Один із компонентів такої конструкції – це бетонні стовпи, за допомогою яких утримується вся споруда, а також подібні стовпи можуть виконувати естетичну роль. Щоб вони вписувалися в екстер’єр, необхідно вивчити пропозиції і зробити вдалий вибір на користь оптимального рішення.

Популярними є стовпи, які дозволяють імітувати цеглу та клінкер. Ознайомитись з такими пропозиціями можна за посиланням https://stryiko.com.ua/parkan/shvidkomontazhni-stovpchiki/, де свою продукцію пропонує компанія «Stryiko». Технологія виробництва передбачає використання армованого литого бетону, що створює високу міцність та довговічність на десятки років.

Переваги готових стовпів

У будівництві паркану важливі і секції і стовпи. Немає необхідності заливати бетон, попередньо замішуючи його та витрачаючи сили. Готові стовпи допоможуть автоматизувати та спростити роботу, крім того вони доповнюються такими перевагами:

  • установка в будь-яких умовах та на будь-який вид ґрунту;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • відсутність необхідності додаткової обробки;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • стійкість до агресивних речовин.

Попередньо необхідно підготувати фундамент та закладні, щоб з’єднати його із самими стовпами. Секції в цьому випадку можуть бути будь-якими, включаючи цегляну кладку, металевий або дерев’яний штакетник, сітка, профнастил та багато іншого.

Асортимент продукції

Стовпи представлені у різних відтінках, включаючи зелений, бежевий, антрацит, світлий чи темний коричневий. Крім стовпів додатково є підмурівки для фундаменту паркану, а також кришки для стовпів. Гармонійне об’єднання цих компонентів є гарантом закінченого зовнішнього вигляду ділянки. Кришки є обов’язковим функціональним елементом, запобігаючи потраплянню всередину води, листя, пилу та бруду.

Переваги компанії «Stryiko»

Це надійний та перевірений виробник, який пропонує велику кількість продукції для облаштування територій та будівництва. Застосування власної лінії виробництва та якісних сировинних матеріалів гарантує надійність продукції, що виготовляється. На окремі категорії товарів є гарантія. При виборі можна оцінити не лише характеристики та параметри, але й оцінити зовнішній вигляд завдяки фотографіям.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *