Ігор Гузь у прямому ефірі в студії “БУГ”: Я не буду учасником «єдиної партії влади»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:25 | 14.09.2017 / Рубрика: Новини, Онлайн / Коментування вимкнено

13-го вересня у студії “БУГ” відбувся прямий ефір із народним депутатом Ігорем Гузем.

Цікаві теми прямого ефіру з Ігорем Гузем:

Про роботу в окрузі

Два дні разом з командою активно працювали в окрузі у двох напрямках: питання освоєння коштів із держбюджету, другий блок  – робота Фонду «Прибужжя», адже ми не так давно разом із Британською радою підбили підсумки третього етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч», за допомогою якого підтримали більше 10-ти корисних соціальних проектів.

Наприклад, у селі Селець Володимир-Волинського району облаштували, в рамках конкурсу міні-грантів, по-європейськи шкільний клас, в якому парти адаптовані до росту дитини. У селі Завидів Іваничівського району встановили у класах нові дошки. У цій школі попередні дошки купували ще 50 років тому! Інспектую те, що зроблено, і те, що потрібно, адже також моя команда подає пропозиції Кабміну, а їх зараз є достатньо багато.

Про лише 3 госпітальні округи

На жаль, голова ОДА Володимир Гунчик зайняв позицію, яка співпадає з позицією «центру», і в супереч рішенню обласної ради, яка напередодні звернулася. Це – не розправа, але, це, можливо, «політична боротьба».

Нас не почули: жителів Любомльського, Камінь-Каширського та Локачинського районів, міста Володимир-Волинський. Але можна було «вигризти» додаткові госпітальні округи для волинян.

Про політичні стосунки з головою ОДА Володимиром Гунчиком

Ми – не друзі, не колеги, ми не співпрацюємо, на превеликий жаль. Більше того, ця людина «ставить палки в колеса». Мені відомо, що в розмові з одним із депутатів Волинської облради у кабінеті голови була сказана фраза, що я Гузю в його виборчий округ більше госпітальних округів не дам.

Про чутки щодо ймовірної заміни губернатора

Я не думаю, що президент після Гунчика поставить Мартиняка (авт. – Сергій Мартиняк, волинський нардеп). Знаючи Сергія, думаю, що це фейкова інформація. Все таки, робота народного депутата – це один обсяг діяльності, плюс бізнес-імперія, яка побудована Мартиняком, а робота голови адміністрації – це зовсім інший обсяг. Тому, я в це не вірю. Більше повірив би, якби йшлося про те, що головою ОДА стане Володимир Мельникович, який очолював СБУ за часів Януковича.

Про видворення-повернення Саакашвілі

Я категорично не сприймаю як із ним (авт. – екс-президентом Грузії Міхєм Саакашвілі) обійшовся Президент України Петро Порошенко. Це його страх перед політичною фігурою. Так само думають приблизно три четвертих моїх виборців, з якими я спілкуюся – вони на стороні Саакашвілі. Такі люди мають право на існування в політичному житті України. Події на кордоні – вони неправильні. Але це вже наслідок. Якби я був на місці Саакашвілі, то робив би те саме.

Про об’єднання партій Порошенка і Яценюка

Гіпотетично, – це можливо. Але я не буду учасником цього процесу, і не буду членом цієї нової політичної сили, якщо вона буде створена. Я не хочу бути в одній партії із Порошенком, Гунчиком і багатьма іншими людьми, які сьогодні керують цією країною.

Про ймовірні політичні переслідування

Телефони моїх помічників та мій особистий прослуховують. Я до цього звик, і цього не боюся.  Знаю, що в нашій країні за іншу позицію та іншу думку будуть тиснути і намагатися це робити.

Бачив фотографії, опубліковані у ЗМІ, начебто зроблені «Вартою порядку».  Фото з села Павлівка, де на той час були вибори в ОТГ. Брав участь у виборах мій помічник і кандидат від «УКРОПу». Я не маю 100%-ого розуміння, що це фото саме «Варти порядку», але якщо це справді їхній знімок, то не знаю. Коментувати важко. Як народний депутат, маю право під час виборів об’їжджати виборчі дільниці, згідно з законом.

Про співпрацю з головою облради Ігорем Палицею

У нас діалог та дискусії. Я з ним познайомився у лютому минулого року. Це нормальний процес, коли є голова обласної ради і народний депутат, в яких нормальна співпраця. Ми з ним на «ти». У нас спільні бачення того, що відбувається в країні. Але я не завжди можу сказати, що 100%-во згідний з тим, як працює Ігор Палиця. Він – самодостатня політична фігура в країні.

Коли ми разом перепливали озеро (Велике Згоранське, у жовтні, торік) ми не говорили, а спілкувалися до того, і після того (авт. – сміється..).

Про істерію у волинських ЗМІ з орендованим авто нардепа

Скажу так. У мене був вживаний автомобіль «Hundai Sonata» 2010 року,  який придбав у свого однопартійця. Водії мене зрозуміють: в ньому низький клірентс, а працюю в окрузі багато, відтак, їжджу дорогами багато, тому витрачав багато часу, енергії та ресурсів на її ремонт. Проконсультувавшись з колегами, вирішив орендувати інший автомобіль. Його придбав мій колега, який має фірму з автоперевезень. А я його орендую. Попередній автомобіль продав за 270 тисяч гривень, сплатив податки і все це вніс у декларацію.Без  своєї місячної зарплати, і тільки з коштів, отриманих від продажу автомобіля, плюс минулорічні заощадження (96 тисяч гривень),  вільно можу орендувати це авто ще 3 роки.

Про вибори до ОТГ

Яких кандидатів особисто буду підтримувати на виборах в ОТГ 25 жовтня, озвучу трохи пізніше. Але переважна більшість, це – діючі голови рад, з якими ми давно співпрацюємо. Доречно буде про це оголосити 25 вересня, коли розпочнеться висунення кандидатів. Плюс ми підтримуємо і позапартійних кандидатів. Наразі проводимо консультації.

Закликаю тих, хто проживає у Рівненській, Головненській та Любомльській  громадах на Любомльщині, а також – Оваднівській, Заріччанській у Володимир-Волинському районі та Іваничівській громаді, прийти на вибори і підтримати гідних кандидатів. Я – за децентралізацію, адже це правильний процес.  Якщо все буде добре, в мене в окрузі до нового року буде 12 громад.

Про ставлеників Гунчика – хабарників

Хабарників – голів Любомльської та Горохівської РДА – губернатор призначив на місце моїх помічників-консультантів сьогодні Ігоря Торбу та Сергія Годлевського. Вони нормально виконували свої обов’язки, але через політичні претензії їх зняли з цих посад. Перше – це свідчить про те, що Гунчик підбирає хабарників, друге – в області відбувається дерибан землі.

Про дерибан волинської землі

Люди повинні розуміти, що зараз землями за межами сільських рад опікується Держгеокадастр, який після погодження з РДА використовує землі на свій розсуд. У цьому і є зловживання, корупційна складова. Я категорично буду відстоювати прийняття законопроекту, який зараз є на порядку денному у Верховній Раді. Адже землями поза межами сільських рад безпосередньо мають опікуватися сільські ради і громади. І я буду не єдиний, хто виступить за це питання, попри сильний спротив партії Порошенка.

Про відсутність політичної волі у влади щодо добудови 10-ї шахти

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що в Україні категорично не вистачає вугілля марки «Г» – газоносного. Це те вугілля, яке лежить під 10 шахтою. За прогнозами, його там 30 мільйонів тонн. І попри це немає політичної волі її добудовувати. Попереджаю Насалика, Гройсмана: якщо припиниться фінансування шахти, я особисто очолю страйком і закличу гірників до Києва. Іншого варіанту немає. Бо шахту треба добудувати і зняти питання дефіциту газоносного вугілля в Україні.

Про «дружбу» з мером Нововолинська та Володимира-Волинського

З Віктором Сапожніком (авт.- міський голова Нововолинська) ми ніколи не сварилися. Але є моменти. У Володимирі-Волинському з мером Петром Саганюком простіше. Хоча вони «одного поля ягоди» – по віку, історії перебування на посадах мерів. Я сподіваюся, що буде все гаразд. Але якщо не можу потрапити в установу, йду в двір до виборців, доношу їм свою позицію через ЗМІ. Я готовий шукати технічні ресурси і роблю це, щоб все ж таки реалізувати потреби виборців.

Про криміногенну ситуацію у Нововолинську

Кількість ВІЛ-інфікованих у Нововолинську – найбільша в Західній Україні. Наркозалежних – найбільше теж. Це дуже складне питання. А от вже у Володимирі-Волинському такої проблеми немає. Я десятки разів звертався у різні структури, мав зустрічі на центральному рівні. Є певні дії правоохоронців щодо дій наркобариг. Це було якісно і правильно. Але це повинно бути не одноразово, а системно. Проте, минає трохи часу і все починає діяти знову. Діями правоохоронних органів Гузь керувати не може, а лише ті професіонали, які на цьому спеціалізуються.

Про новий громадський рух

До кінця вересня працюватиму не лише на Волині, але й в межах цілої держави. І багато мого часу, як політика, буде присвячено розбудові громадського руху. Про це всі побачать і почують вже найближчим часом, у тому числі, й у мене на сторінці у соцмережі Фейсбук.

40 коментарі
 1. прима / 12.09.2017 - 13:12 /

  Болюче питання вже 27 років – 10 шахта. Її колись добудують? Є інформація, що на наступний рік взагалі коштів на підтримку не передбачено? Міністр Насалик анонсував, що приїде, не приїхав?І Мінфін повідомив,що дотації для шахти у 2018році не буде?

 2. Вася / 12.09.2017 - 13:14 /

  Коли????
  Коли і хто наведе нарешті порядок у Нововолинську. Кримінногеність зашкалює. Покараних нема. Палять машини, грабують підприємства, грабують людей на вулиці. Це просто жах. Куди людям звертатися?
  Сьогодні знову труп у Нововолинську, ще й іноземця, ще й В МОЄМУ ПІД’ЇЗДІ!!!
  Що робиться?
  Може простіше виїхати з міста?

 3. Антоніна / 12.09.2017 - 13:37 /

  Якими бачите вибори в ОТГ на Волині? Чи будете когось підтримувати?

 4. Зіна / 12.09.2017 - 13:40 /

  Чи будуть проводитися конкурси грантів від вашого фонду? Як можна впровадити бюджет участі у Нововолинську?

 5. Працюючий / 12.09.2017 - 13:41 /

  Що чекає на євробляхи? Я маю автівку підтримую ідею адикватно розмитнення. Але чомусь не має цього закону

 6. Льонька / 12.09.2017 - 13:42 /

  Що з машиною вашою новою? Де стара? Чому вибрали саме цю? Чому не взяли відчизняний?

 7. Марко / 12.09.2017 - 14:19 /

  Ігоре, ви тепер їздите на елітному авто, про яке вже другий тиждень «жують» у ЗМІ. А чому б не сказати правду, хто вам подарував це авто і за які такі «добрі справи»?

 8. Юрій Кравченко / 12.09.2017 - 14:42 /

  Кілька місяців назад на мера Володимира вийшла провокативна стаття у ЗМІ,в якій пишуть що бандитизмом займається?Так/Ні?

 9. Олена з П'ятидні / 12.09.2017 - 16:19 /

  От мені і до сьогодні цікаво, чому як Діброва відкривав завод у П’ятиднях, Ви не були присутні. Це ж ваш округ чи ні? Чи ви з Дібровою не дружите?

 10. Олег Каденчук / 12.09.2017 - 16:30 /

  Будівництво дороги Володимир-Луцьк. Читав, що у самому місті так ремонтують, що каналізаційні люки закатали під асфальт. Це просто не вкладається в голову: куди дивляться служби? Напевно точно вже крадуть гроші.

 11. Катерина / 12.09.2017 - 16:33 /

  Ваші стосунки з головою ОДА Володимиром Гунчиком, якщо почитати окремі публікації у ЗМІ, дружніми не назвеш. І, дружніми не назвеш. Ви навіть часто не підбираєте слова, щоб охарактеризувати губернатора як політика, керівника, партійного діяча. Як давно така ворожнеча виникла, чому? Може все ж краще з ним співпрацювати, ніж вести публічну політичну розправу?

 12. Віталіна Олегівна / 12.09.2017 - 17:09 /

  За повідомленнями в інтернет-виданнях, Держгеокадастр на Волині активно роздерибанює землі. Василенку обласна рада вже висловлювала недовіру. Що потрібно зробити на законодавчому рівні,щоб всі ці непрозорі схеми різних фірм з тендерами, і Держгеокадастру в тому числі, стали явними і відповіли перед законом?

 13. михало / 12.09.2017 - 17:55 /

  Безпредєл з поліцією в місті Володимир-Волинський…по ночам ганяють мотоцикли по Ковельській,а так взагалі можна сказати безпредел…все купляється…як були мінти так і залишились…всі підкупні…кажуть все верішується без проблем—пяний 100 баксів на одного …не буду стверджувати але всі говорять…як було так і залишилось…коротьше кажучи піпець повний…—повна революція!!!!!!

 14. Міша,студент / 13.09.2017 - 09:03 /

  Ігоре Володимировичу, як Ви відноситеся до того, що фірма Курчак вашого колеги в парламенті Мартиняка травить 60 тисяч нововолинців?

 15. Орися / 13.09.2017 - 09:17 /

  Держава запровадить розмитнення євробляхах від тисячі до півтори тисячі євро. Ви самі вірите в це? Хто буде це все контролювати? Треба ж буде створювати відповідну структуру.

 16. Олег / 13.09.2017 - 09:40 /

  На Волині всихають сосни через шкідників. Це величезна проблема. Я сам з Маневицького району. В нас в Прилісному вирізають дерева гектарами. Проблема вже рік триває. Ніякого вирішення. Чому екологи не реагують? Може порадите їм до кого звернутися?

 17. Андрій / 13.09.2017 - 09:41 /

  У серпні багато фестивалили? Фестивалі – це круто, але за які гроші це все?

 18. Роман / 13.09.2017 - 09:41 /

  Верховна Рада проголосувала за освітню реформу. Ви теж її підтримали. Але чи такий вже ідеальний цей закон, який був прийнятий?

 19. Андрій / 13.09.2017 - 09:43 /

  10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон. А чому ви його не зустріли? Публічно ви ж підтримуєте його?

 20. Марійка / 13.09.2017 - 09:44 /

  Де ви влітку відпочивали? Чи їздили за кордон?

 21. Пакемон / 13.09.2017 - 09:45 /

  Як часто ви бачитеся з Ігорем Палицею, спілкуєтеся телефоном чи контактуєте через його помічників? Що у вас спільного?

 22. Марія / 13.09.2017 - 10:00 /

  Є чутки,що вашого колегу Сергія Мартиняка готують на посаду голови Волинської ОДА?Чули?

 23. Анастасія / 13.09.2017 - 10:05 /

  У мене два запитання. 1) Держава боргує містам Нововолинськ та Володимир величезні гроші за повернення субсидій. Загалом області чи не більше мільярда. А скоро зима, і скоро початок опалювального сезону. 2) На продовження теми, чи не будe зриву опалювального сезону в Луцьку, бо місцевій владі через політичні розбори не до господарських питань?

 24. ВиБОРЕЦЬ / 13.09.2017 - 10:05 /

  Кого будете підтримувати на виборах ОТГ?Маєте своїх кандидатів?

 25. волинянин / 13.09.2017 - 10:14 /

  маю питання щодо вибірковості ГПУшного правосуддя: нещодавно у Горохові гучно на гарячому затримали головів РДА і райради та ще кількох чинуш, але вже більше півроку тому також аналогічно на хабарі впіймали голову Любомльської РДА – Пархомука, якого досі не посадили. В чому проблема??? бо Луценко браво рапортує, що чиновників садять мало не тисячами

 26. Анастасія Миколаївна / 13.09.2017 - 10:30 /

  У мене два запитання. 1) Держава боргує містам Нововолинськ та Володимир величезні гроші за повернення субсидій. Загалом області чи не більше мільярда. А скоро зима, і скоро початок опалювального сезону. 2) На продовження теми, чи не буду зриву опалювального сезону в Луцьку, бо місцевій владі через політичні розбори не до господарських питань?

 27. ВиБОРЕЦЬ / 13.09.2017 - 10:42 /

  Кого будете підтримувати на виборах ОТГ?Маєте своїх кандидатів?

 28. Наталія / 13.09.2017 - 10:47 /

  СБУ чи Варта порядку стежила за вами? якщо так, то чому, може є який грішок?

 29. Андрій Анатолійович / 13.09.2017 - 11:24 /

  На Волині всихають сосни через шкідників. Це величезна проблема. Я сам з Маневицького району. В нас в Прилісному вирізають дерева гектарами. Проблема вже рік триває. Ніякого вирішення. Чому екологи не реагують? Може порадите їм до кого звернутися?

 30. Тамара Іванівна / 13.09.2017 - 11:31 /

  Три госпітальні округи для Волині – “подарунок” від уряду. Тепер смертність зашкалюватиме і ще хтось щось каже, що стає жити краще? Реформи діють? Чому не відстояли більше госпітальних округів?

 31. Прихильник Міхо / 13.09.2017 - 11:48 /

  Президент Порошенко викинув Саакашвілі з України, а той взяв і повернувся. На вашу думку, чи є у цьому порушення українського законодавства і чому Саакашвілі так себе зухвало поводить, а йому ніхто не протидіє? Ще й навпаки, підтримують окремі політики!

 32. Сергій / 13.09.2017 - 12:11 /

  Яка ситуація зараз з “вічним” міським головою Віктором Борисовичем? Ви в нормальній співпраці, чи є якісь перешкоди?

 33. Роня / 13.09.2017 - 12:13 /

  Я зараз проживаю в Італії, а моя мама у свої 79 в селі Локачинського району.Якого біса мені отой Нововолинський госпітальний округ????? Якого козла проклинати, сподіваюсь що не Вас, бо ви цікавий). З повагою,Рената,Старий Загорів – Неаполь.

 34. Льоха,шахта 9 / 13.09.2017 - 12:18 /

  Гузь! Сьогодня вугля з за границі приїхало знову в Україну. Нашо тоді нашій державі шахти,шахтьори, Нововолинск і так далєє?
  І ше питаня я 79 рік народжиння, з 2005 року роблю на шахті. Чи буду мати я пенсію, бо тут говорять всяке в інтернеті?

 35. Волинянин / 13.09.2017 - 14:28 /

  Ігоре, завжди дивлюсь всі ваші виступи…респект вам за всі фести на Волині!!Але з приводу іноземних авто…чого чекати??

 36. Марія / 13.09.2017 - 14:44 /

  Є чутки,що вашого колегу Сергія Мартиняка готують на посаду голови Волинської ОДА?Чули?

 37. За що ви видаляєте людей із друзів на Фейсбуці? Чому немає відповіді на звернення на вашій офіційній сторінці?

 38. Виборець / 13.09.2017 - 18:21 /

  Як ви ставитесь до тих сільських рад які не хочуть обєднуватися в громади?

 39. Недбайло / 13.09.2017 - 18:38 /

  Хочеться доступних авто. Я знаю Ваше відношення до цієї проблеми. Респект. Але яка думка так званої коаліції? І перспективи вирішення і прийняття правильного народного закону.

 40. Інна / 13.09.2017 - 18:52 /

  Чи підтримуєте підписання контракту директору Володимир-Волинського педагогічного коледжу, якщо Майдан. вихідцем із якого ви є,стояв за люстрацію тих, хто відверто підтримував політику регіоналів, а пан Савельєв навіть студентів не пускав вийти на Майдан у Володимирі і надалі керує коледжем авторитарно? Жодне дріб’язкове питання без нього не вирішується. Профспілка й уся адміністрація повністю підвласна йому.

Коментування вимкнено, але є можливість надіслати нам повідомлення на пошту - bugorgua@gmail.com

Погляд

Здорове харчування – тренд чи дійсно користь?
Напевно лише лінивий нічого не чув про здорове харчування(ЗХ). Адже ледь не в кожному ток-шоу розповідають про ПП,«правильное питание» так його називають російською. Тренд це ...

Новини

23 жовтня, Вівторок
21:06
З листопада Укртелеком підвищить тарифи
20:43
США почали першу кібероперацію з протидії російській пропаганді
20:29
За крадіжки на суму понад 100 тисяч гривень з квартир, автомобілів, ательє засудили нововолинського злодія 1
19:39
У 2018-му році в Україну завезли понад півмільйона автомобілів на іноземних номерах
19:11
Телеканал «Росія-1» взяв інтерв’ю у загиблої в Керчі дівчини
18:50
«ПриватБанк» можуть продати до 2020-го року
18:04
На Тернопільщині коледж незаконно передав агрофірмі 520 га землі
17:36
У Луцьку виявили фуру з краденою нафтою
17:18
ДТП у Києві: зіткнулися Tesla і Skoda
16:02
На Іваничівщині розпочали опалювальний сезон
15:44
Місцева влада необґрунтовано збільшувала ціни на тепло, – НКРЕКП
15:12
Двох співробітників поліції Києва затримали за хабар $50 тисяч‍
14:35
Забирають документи, викидають на вулицю: розповіли як дурять українських заробітчан у Польщі
13:19
Штормове попередження: водіїв закликали до уважності на дорогах‍
12:24
В Одеській області у чоловіка виявили більше 40 кг марихуани
11:37
У Володимир-Волинському районі автівка збила семирічну школярку
11:03
У центрі Києва автокран зніс понад десяток автомобілів, рух паралізовано
10:53
У рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» нововолинські рятувальники навчали дітей правил безпеки
10:13
У Китаї відкрили найдовший у світі морський міст
09:59
У Луцьку на пішоходному переході збили жінку
Усі новини