<

Затори, плакати і польські матюки. Протест нововолинських гірників на Ягодині

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:40 | 27.10.2016 / Новини / /
Перегляди
0
/ коментарів 5

27-го жовтня гірники шахт №10 “Новововолинська” та “Бужанська” на автобусах прибули до митного переходу “Ягодин” та провели акцію протесту, блокуючи рух транспорту на трасі «Київ – Варшава» поблизу села Старовойтове, що знаходиться за 2 кілометри від міжнародного пункту пропуску.

У двох місцях гірники Нововолинська заблокували шлях біля Ягодинської митниці. Гаслами та плакатами шахтарі намагалися привернути увагу влади та громадськості до проблеми невиплати заробітних плат. Людям просто увірвався терпець й вони заблокували трасу міжнародного значення.

У водіїв вантажівок вугільники своїми проблемами співчуття не викликали. Поблизу пункту пропуску утворились кілометрові затори, пасажири автобусів та легковиків помітно нервували й іноді доходило до шарпанини. Поляки, простоюючи в черзі, просили журналістів пояснити, в чому річ та чому поліція не вживає ніяких заходів.

Сформувалися дві черги – автомобілі, що пройшли митний контроль, рухаючись на Польщу, та ті , що вже прибули на Україну – їх зупинили гірники.

Пасажирка автобуса, якого не пропустили вугільники, скаржилася, що протестуючі виявляють розуміння до водіїв транспортних засобів, які рухаються в Польщу. Натомість тих, що повертаються з-за кордону в Україну тримають у “блокаді”.

Водії автівок гуртом подавали звуковий сигнал у знак власного протесту, виявляючи незгоду діям працівників вугільної галузі.

Лідер Незалежної профспілки шахти №10 “Нововолинська” Василь Прадід у свій день народження перебував на Ягодині разом з колегами. Він розповів, що неодноразово телефонував до Володимира Гунчика, проте губернатор його ігнорував. Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Корзун знаходиться за кордоном і не може вирішити питання виплати заборгованості шахтарям.

img_9177

img_9157

img_9147

img_9129

img_9117

img_9108

img_9094

img_9091

img_9080

img_9067

коментарів: 5
  1. дістали з тим перекриттям доріг! ті люди ні в чому не винні і нічим зарадити не можуть!
    Їдьте в кабмін або шукайте іншу роботу!

  2. які люди , ті що файки везуть, усі хочуть легких грошей а працювати ніхто не хоче весь нововолинськ на польщі «на папіросах» ,на шахту зараз мітлою нікого не заженеш не те що раніше черги стояли коли бабло платили

  3. Наведіть межі безкоштовно! В іншому разі не не приходять немає помічника, жоден турист

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі