<

Володимир-волинське підприємство зареєструвало петицію, щоб змінили норми харчової промисловості України

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:20 | 29.08.2019 / Володимир /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

Володимир-Волинська птахофабрика зареєструвала на сайті Адміністрації Президента України петицію, стосовно заборони використання антибіотиків у сількому господарстві.

В тексті поданої петиції йдеться про те, що через використання антибіотиків у птахівництві, тваринництві, рибництві, рослинництві й молочній промисловості призводить до того, що людина стає резистентною до них. Тобто під час захворювань та лікуванні антибіотиками, останні можуть не давати лікувального ефекту.

Ознайомитися з повним текстом петиції можна тут.

Представники Володимирського підприємства у дописах в соціальних мережах наголосили, що такий крок для них є наслідком довготривалої роботи із представниками різних Міністерств, відомств. Додали, що відмова від антибіотиків є загальносвітова тенденція, яка щороку набуває більшого розмаху.

Згідно прогнозам Всесвітньої організації охорони здоров’я до 2050 року щорічна смертність через антибіотикорезистентність в Азіатському регіоні складе – 4 730 000 чоловік, Африці – 4 150 000 чоловік, Європі – 390 000 чоловік, Південній Америці – 392 000 осіб, Північній Америці – 312 000 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі