<

У Володимирі-Волинському продовжують відновлювати русло річки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:21 | 22.11.2018 / Володимир /
Перегляди
0
/ коментарі 3

У Володимирі-Волинському тривають роботи з відновлення русла річки Риловиці. Роботи проводить підприємство із Нововолинська «Сантехмонтаж».

Віктор Фіщук повідомив, що вартість цього етапу складає 471,4 тисячі гривень. Кошти виділені на умовах спільного фінансування міста та області.

Роботи розпочали проводити 5-го листопада.

Як зазначив Віктор Фіщук, начальник управління ЖКГ, документація на роботи проходила ряд експертиз. Після виправлення всіх зауважень приступили до реалізації.

За два тижні роботи підрядна фірма із Нововолинська розчистила частину русла. Також одночасно на ділянці проходять облаштування території і зрізання сухих дерев та чагарників.

Детальніше в сюжеті:

Роботи проводяться за спільним фінансуванням з міського та обласного бюджетів 50/50. У рамках першого етапу, який запланований на цей рік, планують сформувати русло річки і таким чином у загальному сформувати обриси рекреаційної зони.

Одним з найскладніших етапів стане розчищення русла річки поблизу моста на вулиці Луцькій. Віктор Фіщук зауважив, що в цьому місці пролягає значна частина комунальних мереж. 22-голистопада це питання буде детальніше вивчене.

коментарів: 3
  1. ідея хороша . АЛЕ ж кому влада доручила виконувати ці роботи … Приватній фірмі Коптюка з Нововолинська . яка вже вже себе добре зарекомендувала свом халтурним виконанням робіт і по дорогам і по водогонам і по тепломережам … Мабуть , добре вміє ділити відкати з тими , хто дає цій фірмі освоювати бюджетні кошти …

  2. Вже ця фірма в Нововолинську озеро почистила за мільйон. Через рік риба виздихала.
    ТЕПЕР!!!.Народного депутата Нововолинці прохають посприяти з благоустроєм міського озера, яке заросло. Адже це єдина водойма в місті і поблизу немає де влітку відпочити. Гузь зазначив, на це потрібні великі кошти, та й якість води у штучному озері – СУМНІВНА, та він спробує вивчити це питання.

  3. Краще б за ці гроші підняли рівень води Лузі ,зробивши декілка невеличких регульованих дамб .Моя думка .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Січня, П’ятниця
27 Січня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі