<

Перша екопарковка невдовзі з’явиться у Володимирі-Волинському

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:07 | 21.11.2018 / Володимир /
Перегляди
4
/ коментарів 10

У Володимирі-Волинському в одному з дворів військового містечка по вулиці Поліської Січі розпочали роботи з влаштування першої у місті екопарковкиЗагальна вартість робіт сягнула понад один мільйон гривень.

Мешканці чотирьох 60-квартирних будинків звернулися з ініціативою облаштувати свій двір. Про темпи робіт такого проекту розповів журналістам інтернет-видання “БУГ” заступник міського голови Олег Свідерський.

“Жителі зверталися з тим, що прибудинкова територія прийшла в непридатний стан. Бордюри “втопилися” в землі, що давало змогу автомобілям паркуватися на майданчику та зелених зонах. Як розказували старожили, що в час коли будувалися ці будинки, було лише три автівки в дворах, а зараз їх 30. Тобто власники авто не мають куди подіти транспорт”, – говорить Свідерський.

Посадовець зазначив, що під час зустрічі із жителями цих будинків були обговорені графічні матеріали, які подали самі мешканці. Люди підписалися під зверненням до міського голови, щоб реалізувати задуману ініціативу.

“Найбільше часу зайняло саме проектування робіт. В цьому дворі є проблема з відведенням дощової води, і якщо все подвір’я заасфальтувати, то не було б куди відвести воду. Проектантами та Віктором Фіщуком було запропоновано розглянути нове для Володимира проектне рішення – це вкладання екобруківки. З однієї сторони, ця екобруківка буде пропускати частину води, а з іншого – візуально збільшувати зелену зону“, – продовжив Свідерський.

Термін виконання робіт складає майже один місяць, якщо будуть сприятливі погодні умови. Станом на 20-те листопада частина робіт вже виконана – встановлені бордюри, влаштоване асфальтне покриття. Наразі будівельники працюють над влаштуванням підходів до під’їздів та вкладанням бруківки на пішохідні доріжки.

коментарів: 10
 1. а місця для паркування все одно мало…Бо машин не 30, а 130. Підїхавши на пару хвилин до будинку 57, машини немає де припаркувати, особливо в вечірню пору доби…. Приходиться ставити аж на бетонці. .. Ось така реконструкція… Звичайно буде гарно за мільйон. А зручностей меньше стало….

 2. А я дивлюсь наши людям – ні в п’ять, ні в десять – роблять не добре, не роблять теж не добре. Яка в біса різниця хто на якій вулиці живе? До речі, Свідерський живе в іншому дворі, щоб ви розуміли. Може варто підняти тему про влаштування в місті парковок чи краще паркуватись в дворі на дитячому майданчику, коли ввечері всі місця біля будинків зайняті?

 3. Добре, що у вашому дворі бракує лише екопарковки….а в нашому нема ні асфальту, ні дитячого майданчика нормального, ні спортивного майданчика, ні місця для машин… Та по суті і двора, як двора нема… Може на Поліській Січі ще щось треба зробити?! Сміхота!!!

  • Жителі цього двору,гуртом, не один раз і не два проводили збори, добивались свого, оббивали пороги. І отримали, те що хотіли. Що вам заважає зробити теж саме?

   • Як все просто – добилися, просто МІЛІОН добилися, молодці!!! Тільки не у всіх дворах живуть ті, що треба!!
    всі знають як у нас все робиться, не смішіть і не витрачайте дарма часу свого і мого…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі