<
Комунальники Володимира планують підвищувати тарифи на вивезення сміття наступного року

16:12 | 25.11.2021 / Володимир / , /
Перегляди
571
/ 1 коментар

КП «Полігон» планує здійснити повний перегляд діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот у Володимирі.

Про це повідомили комунальники на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами підприємства, на формування нових тарифів на вивезення ТПВ та рідких нечистот на сьогодні впливає:

  • зростання витрат на оплату енергоносіїв;
  • подорожчання пального, технічного обслуговування та ремонту автомобілів, вартість матеріалів;
  • підвищення розміру заробітної плати з врахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Зазначають, що у зв’язку з цим КП «Полігон» зазнає збитків і тому змушене виконувати розрахунок нового збільшеного тарифу на 2022 рік.

Комунальники додають, що останнє підняття тарифів на вивезення ТПВ та рідких нечистот у Володимирі проводилось на початку 2019 року. І нині тарифи, які пропонують у Володимирі є одними з найнижчих в області.

Нагадаємо, для населення вартість послуг складає 64,62 гривні за метр кубічний. Для бюджетних установ – 67,04 гривні за метр кубічний. Для інших споживачів – 69,47 гривні за метр кубічний.

Для прикладу, станом на 24-те вересня у Нововолинську за вивіз ТВП платили 11,94 грн. в місяць з 1 мешканця для багатоквартирних будинків та 13,98 грн. в місяць з 1 мешканця – для приватного сектору. У Луцьку за вивіз ТВП жителі багатоквартирних будинків платили 16,43 грн в місяць за одну особу, а мешканці приватних обійсть – 18, 51 грн. в місяць за одну особу. На сьогодні тарифи на вивезення ТВП у Луцьку і Нововолинську вже підвищено.


один коментар
  1. А те що ваша організація вже півроку викачує рідкі відходи тільки для своїх,для всіх інших “машина на ремонті”.Чи може ви весь цей час не платите заробітної плати водіям?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Серпня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі