<

Потрібна ще одна операція в Індії: рідні дворічного малюка з Турійська, у якого рідкісне захворювання, просять про допомогу

13:45 | 26.07.2021 / Новини / /
Перегляди
1157
/ 1 коментар

Дворічному Артему Січковському з Турійська потрібна термінова фінансова допомога для продовження лікування. Хлопчик народився з дуже рідкісною патологією – синдром П’єра Робена. Дитина не могла самостіно дихати під час сну. Нещодавно в Індії Артемка прооперували. І його стан трішки покращився, однак попереду – ще одна операція. Знову закордоном.

Нагадаємо, в Артема Січковського – вроджена вада дихальних шляхів. Один випадок цієї хвороби трапляється на 8,5 тисяч людей. Таких діток легко впізнати ззовні. У них ніби стесані підборіддя – занадто коротка нижня щелепа. Раніше сон для хлопчика становив смертельну небезпеку. Адже він задихався, тож мусив спати лише з трубкою, на кисневому концентраторі та під пильним наглядом.

Завдяки небайдужим людям, які відгукнулись на чужу біду, в Артемка з’явився шанс на одужання: лікарі в Нью-Делі (Індія) зробили складну і життєво необхідну операцію.

За словами мами хлопчика, стан його здоров’я значно покращився: зараз він дихає самостійно і спить уже без трубки і кисневого апарата.

Багатодітна родина Січковських дуже вдячна всім, хто долучився до збору коштів. Однак, змушена знову кидати клич про допомогу і звертатись до всіх небайдужих. Адже Артемка необхідно долікувати. На вересень в нього запланована ще одна операція. Знову ж таки в Індії. Цього разу потрібно зняти апарати, вмонтовані в голову хлопчика раніше.

«Дуже дякую усім небайдужим. Усім, хто відгукнувся і допоміг нам. Бо самотужки я б ніколи не змогла зібрати таку суму. Й мого синочка не прооперували б. Це все завдяки людям. Дитинка зараз вже може дихати самостійно. Без апарата. Але у вересні Артемка потрібно буде ще раз прооперувати.

Зі щелепи необхідно зняти апарати, які встановили на попередній операції. І нам знову ж таки потрібні кошти. У нас їх не має. Тому вкотре звертаюсь за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть долікувати мого сина», – наголосила Тетяна Січковська.

Вона зауважила, що 10-го вересня потрібно летіти в Індію. Однак, операція в клініці Нью-Делі вартує 15 тисяч доларів. Для сім’ї – це захмарна сума, зібрати яку самотужки – не реально та й часу – обмаль. Тому вкотре уся надія на людей і на їх фінансову допомогу:

Реквізити для переказу коштів: картка Приватбанку:

4149 4991 5648 2847 Січковська Тетяна Миколаївна (мама Артема).

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Вересня, Вівторок
20 Вересня, Понеділок