ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 21 серпня 2017, 13:51

Смертельна ДТП у Нововолинську: бус збив мотоцикліста

17:38 | 3.08.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 38 коментарів
10+

3-го серпня, близько 16:20, у Нововолинську водій буса на смерть збив мотоцикліста. ДТП трапилася 3-го серпня на вулиці Луцькій (біля міського ринку).

На місце події прибули правоохоронці та рятувальники. Рух на трасі перекрили.

Як розповів свідок подій, водій буса намагався втекти з місця ДТП.

“Бус на шаленій швидкості мене обігнав. Машина виїхала на зустрічну полосу, аби обігнати цілу колону автомобілів. А мотоцикліст їхав йому на зустріч зі сторони автостанції. Водій буса збив хлопчину і намагався втекти. Машина, яка їхала за мною, почала його наздоганяти”, – повідомив очевидець.

На момент прибуття журналістів інтернет-видання “БУГ” прямо на проїжджій частині можна було побачити накриті частини тіла, які, йомовірно, розірвало від удару. На дорозі лежало взуття та інші речі загиблого.

Деталі – згодом.

38 коментарі
  1. Жах!
    І схоже винний не мотоцикліст, що ще більш трагічно.

    5+

  2. Українка // 3.08.2017 at 19:14 // Відповіcти

    Боже, скільки ж можна літати….людина їхала в шлемі і не нарушила правил, а комусь терпіння забракло!!! Я завждм кажу:” туда принімають круглосуточно”…як шкода молодий чоловік пішов з життя із-за того, що комусь не кортіло взаді їхати!!!

    24+

  3. Українка // 3.08.2017 at 19:25 // Відповіcти

    Співчуття рідним!!! ((((

    15+

  4. Не добре це перехресття відносно мотоциклістів.Пару років тому їхав мотоцикол зі сторони автостанції і врізався в маршрутку.Також хто був на байку на смерть.

    3+

    • Я була в маршрутці тоді… справді на тому самому місці.Тільки тоді двож на смерть на байку.

      4+

      • Співчуваю родині загиблого.
        Я брат загиблого хлопця який сидів позаду. Це з тої аварії з маршруткою. Можна з вами переговорити по телефону?

        1+

  5. когда долбоебов будут садить пожизненно,тогда прекратятся эти смерти.сочувствую родным,страшное горе.

    13+

  6. Помоліться, будь ласка, за упокій душі раба Божого Ярослава, прекрасної людини, тата маленьких дівчаток, найкращого товариша…

    10+

  7. Гражданин Украины // 3.08.2017 at 20:40 // Відповіcти

    а что за ПИДАР был за рулем буса.если кто знает напишите.пожалуста.пора принимать меры

    6+

  8. Де поліція ??? Ми жмвемо у джунглях в центрі Європи. Летять , як скажені …

    8+

  9. ТАТІ ти забула шо гаїшнікі взяткі брали? – і їх за це уволили…

    3+

    • В нас поліції немає і ніколи не було і не ясно чи колись буде. Бо всі продажні. За гроші такого наговорять і напишуть в протоколах, що вуха сохнуть

      7+

  10. Та до чого тут гаішники, в своїй голові мізки треба мати, чи ви пдр не порошуєте тільки для них???особисто мені всеодно є вони чи ні, коли за кермом то завжди пам’ятаю що мене чекають вдома

    20+

  11. Євлампій // 3.08.2017 at 22:13 // Відповіcти

    АС 5066 ВН
    хай місто знає своїх “героїв”! нашо затирати??

    5+

  12. ЕйсВентура // 3.08.2017 at 22:55 // Відповіcти

    Жаль человека………

    4+

  13. На цих спорт-байках літають 200 км/год, для них правила не писані взагалі, а водій буса взяв нв обгін не в тому місці і не в той час. Як там би не було – біда для всіх, для рідних загиблого і для водія буса

    11+

    • Александр // 4.08.2017 at 00:14 // Відповіcти

      слабоумный, закрой хлебало если ты далекий, это не спортбайк а простой “дорожник” у которого максималка такая же как и в жигуле! видимо тебя в детстве мотоциклист переехал что ты здесь желчью своей пырскаеш. в этом случае совсем неуместно

      8+

    • взагалі то на цьому участку сплошна яку
      перетинати курва неможна.або повертай пропустивши зустрічну або їдь у колоні.

      3+

  14. На жаль багато автомобілістів не звертають увагу на мотоциклістів, що рухаються по зустрічній. Мабуть думають: йому ж хуже буде, хай втікає з дороги куди хоче

    9+

  15. Проблема в нашій доблесній поліції, менше треба брати взяток, а наказувати по всі строгості законами, а так в черговий раз відмажуться дадуть взятку і все замнеться. За кордоном за таке люди сідають у тюрму і права на пів життя забирають, а у нас заплатять і далі гасають. Знаю не один випадок, і після того вони депутати начальники і т.д. Людині потрібен контроль, без нього вона гірше тварини на жаль, і не потрібно шукати причину в людях, закордоном теж саме б було якби там була така влада як у нас, “корупційна” в голові одні гроші більш нічого на жаль…

    4+

  16. Це доречі не спорт байк, а чопер. На них так швидко не їздять як на спортах.

    4+

  17. Как бы кто не летал,но в данном случае чопер, который ничего не нарушил. А от чопера больше только звука, а не скорости. Чопер – солидный байк и ему понты вообще не нужны. А по поводу , что бус обганял не в том месте и не в то время- идиотское понимание случившегося. Там вообще нельзя этого делать, сплошная , перехресток. Понять и простить не получится!

    30+

  18. Віктор, ну ти ска олень. Людину розірвало на двоє. А ти підар , через те що він на мотику , пишеш всяку Ху….ню. Тобі взагалі тільки на роликах їздити. Горіти тобі сам знаєш де!!!

    5+

  19. Шкода мотоцикліска, перший рік тільки придбав техніку про яку мріяв – їхав собі і насолоджувався від желізного коника ,а тут за чиєїсь дурної помилки така біда сталась (. Будьте уважні – всі хочуть жити!!!

    3+

  20. Маринка. // 4.08.2017 at 08:51 // Відповіcти

    так взагалі ніби водій буса і його пасажир були напідпитку..тому і втікти хотіли з місця дтп.я б таких стріляла на місці.дитина 27 років хлопцю-ще ж тільки життя почалося йому б жити ще і тішитись..а ці сволоти ще й адвокатів будуть мати хороших щоб не сісти за грати за скоєне.

    9+

  21. У нашому місті взагалі ситуація коли “воно” на чотирьох колесах обганяє попередників а на зустріч 2 колеса- то 2 має зїхати на узбіччя, бо “воно” ж більше.
    Хтілося б після таких ДТП побачити статтю де написано вироки по таким випадкам: Засуджено на N років, прав позбавлено на 20років, родині загиблого присуджено компенсацію в розмірі пошкодженого майна + моральна в прозміні N тис.грн…. а не слыдство йде.. звыльнили пыд заставу….
    Гнобити треба таких для прикладу тим, хто ще не попався, щоб задумалося!

    18+

  22. А хто загиблий? хтось знає його ім’я?

    3+

  23. ВІЧНА ПАМ”ЯТЬ СЛАВКОВІ! ГАРНА ЛЮДИНА БУЛА!

    0

  24. Співчуття родині,і подяка водію, який не дав втекти “Буссу”

    7+

  25. За це таких ублюдків на місці убивати треба,повиривати руки та ноги щоб бажання їздити пропало!!!!!корчать з себе шумаХЕРів!!!!Місяць назад я переходила пішохід з коляскою то якийсь пі…. на жовтому бусі Фольцвагені 6374(номер машини) мені перед носом зі сторони п’ятачка повертав до рідного краю навіть недумаючи притормозити,в мене чуть серце не стало,а йому всеодно!!!!
    Я також співчуваю рідним та близьким погиблого…..

    5+

  26. Александр // 4.08.2017 at 14:19 // Відповіcти

    водятла буса линчевать и четвертовать на месте нужно было, чтоб почувствовал кайф когда тебя на куски разрывает. эти барыжные роди на бусах совсем охренели, даже бэ-эм-висты так нагло не ездят

    2+

  27. Вобше хлопці які проездом їхали бачили що замешана була там дев’ятка

    2+

  28. Яка доля водія буссу? Він в сізо чи його відпустили під заставу як було написано вище перечитаного та хто загиблий?

    0

  29. Співчуваю, як сім’ї загиблого так і сім’ї водія буса, жахлива сталась ситуація, надіюсь більше такого в нашому місті не буде

    0

  30. Небайдужий // 5.08.2017 at 16:12 // Відповіcти

    Загиблий Бойко Славік, жив в районі 4 шахти.

    0

  31. Ця аварія сталася практично на моїх очах(( це неймовірний жах. Співчуття родині загиблого.

    0