<

«Те, що я зробив, не було вбивством» – головний фігурант у справі Литкіної

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:52 | 19.03.2019 / Нововолинськ / /
Перегляди
17
/ коментарі 4

19-го березня у Ковельському міськрайонному суді надав показання обвинувачений у вбивстві неповнолітньої мешканки Нововолинська Катерини Литкіної екстрадований зі Словенії Максим Т.

Нагадаємо, що обоє обвинувачених у вбивстві – Назар С. і Максим Т. – під час судових засідань перебувають в одній камері.

Читайте також: Ймовірний вбивця Каті Литкіної відмовився від допиту в суді, бо «перехвилювався»

На початку судових слухань Назар С. висловив прохання до суддів, щоб його двоюрідного брата заслухали першим.

“Хотів би попросити вибачення про свій вчинок. Але я з самого початку хочу сказати, що те, що я зробив, не було вбивством” – заявив Максим.

Обвинувачений запевнив: вбивця – його брат Назар, який погрожував йому та під психологічним тиском змусив допомогти перенести труп, а потім довго мовчати.

Після наданих Максимом показань Назар С. ствердив, що їх не заперечує і заявив, що відмовляється від допиту.

Читайте також: “Клянусь, я не вбивав”, – підозрюваний у вбивстві Катерини Литкіної

Потерпіла сторона переконана, що обвинувачені “слідують сценарію” своїх захисників, аби зменшити міру покарання, адже за групове отримають більше років за гратами, аніж коли менший брат візьме вину на себе.

Перерва в судовому засіданні розпочалася перепалкою захисника Назара С. з конвоїром, який підловив адвоката, коли той передавав записку в камеру.

“Поклади назад!”, – конвоїр на підвищених тонах намагався перешкодити адвокату Сергію П., котрий виправдовувався, що нічого протизаконного не робить. Захиснику пояснили, що будь-які речі обвинуваченому може передавати тільки охорона.

Під час дискусії адвокат нахилився до вуха конвоїра і говорив впівголосу, а після гучного прохання не погрожувати конвою вийшов геть із зали.

Повноцінний допит Максима Т. не відбувся, адже хлопець категорично відмовився відповідати на будь-які питання учасників судового засідання, мотивуючи це психологічним виснаженням.

Потерпілі натомість вважають такий крок елементарним проявом обережності.

Присутні слухали монолог Максима Т. 57 хвилин. Обвинувачений з допомогою перекладача детально розповів про знайомство з Литкіною і етапи їхнього спілкування. Зауважив, що з Катериною познайомився під час святкування дня народження сестри.

“З Катею ми познайомилися влітку 2012-го року, коли я зі своїми батьками і сестрою приїхав в Україну. І після того ми почали спілкуватися більше, ніж просто знайомі”, – говорив він.

Зі слів ймовірного вбивці, у 2013-му році під час гостювання в родичів у Нововолинську він створив свій профіль у соцмережі ВКонтакте – це йому порадив зробити брат.

“Почав додавати друзів Назара, а серед них була також Катя. І від того часу ми почали переписуватися. Це була дружня переписка, хоча час від часу з’являлися знаки симпатії”, – продовжив обвинувачений.

Він ствердив, що у брата з Литкіною справді були конфлікти, проте він не пригадує, з якої причини вони виникали.

Нагадуємо: батьки замордованої Каті неодноразово розповідали в суді, що причиною неприязні доньки з братами став інцидент, коли приватні фото дівчини, які надіслала Максиму, були поширені в інтернеті.

Обвинувачений підтвердив, що з Катею іноді могли прогулюватися териконом, де потім знайшли її тіло.

“…На випускний відіслав фотографії Каті і там було видно, як я танцюю з дівчиною. Катя прислала кілька фото, зроблених подругою, на якому було видно їх з хлопцем”, – розповів Максим Т.

Він пояснив, що не робив це на зло. Навпаки, таким шляхом зрозумів: у них з Катею нема конфлікту і вони залишилися хорошими друзями.

Однак, з його слів, у липні 2016-го року, перебуваючи в Україні, він знову домовився про зустріч з Катериною. Це не було побачення, запевняє обвинувачений у вбивстві.

“Ми розмовляли, слухали музику, сміялися, їли соняшникове насіння, вона показала мені свої нові кросівки. Ніс її додому на спині, бо вона сказала, що втомилася… Домовилися ще раз побачитися, бо вже був кінець липня і я не міг лишатися довше місяця”,  – сказав Максим.

Далі хлопець пригадав останню зустріч з Катериною.

Що розповів обвинувачений про ніч вбивства, читайте на інтернет- виданні “БУГ”.

коментарів: 4
 1. Що це було заздалегiдь сплановане холоднокровные вбивство, виконане обома братами, зрозумiло самому необiзнаному громадянину. Теперь все залежить вiд того, чи змогла обвинувачена сторона купити i суддiв. Побачимо по вироку. Даже сподiваюсь, що в такiй страшнiй справi, холоднокровному вбивствi невинноi дитини суддi встоять, не втратять свою честь кривавим хабарем. Це не крадiжка, не махiнацii якiсь. Це холоднокровне вбивство. Шкода, що нема смертноi кари в Украiнi, бо вбивцi ii заслуговують. ДОВIЧНЕ ОБОМ НЕЛЮДАМ!!!!!

 2. Заговорили, нелюди, потрошки.
  Я думаю, шо переломним моментом був той факт, коли бабушка фотографію Катерини недавно їм показувала.
  Психіка любого нелюда не витримає грати в “несознанку” після такого

 3. Повинні сидіти по максимуму.
  Ніякі виправдання не варті життя людини.
  Вони не мали права навіть думати про вбивство.
  Сподіваюсь на справедливий вирок суду. І якщо це читає суддя, не думайте навіть жаліти обвинувачених.. там не було жалості до жертви. Ви повинні обмежити людей від цих жкуродерів!!! Врятуєте не одне життя.

 4. Судії мені дуже б хотілося щоб ви це прочитали і я вас закликаю ми дуже хочемо щоб вирок який скоро відбудеться щоб був справедливий і щоб ніякі хабарі зі сторони цих всіх монстрів не принизили вашу честь тому подражайте Богу нашому який є єдиний найсправедливіший Суддя і Який Він судить і буде нас всіх судити ні за які хабарі, ні за які гроші, а лише по одній справедливості. І ми надіємося що ви не будете байдужими до горя батьків і всієї родини Катрусі і винні понесуть справедливу кару по заслугам!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок