<

Шахта №9 «Нововолинська» зупинила роботу з вимогою виплатити заробітну плату

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:58 | 23.08.2018 / Нововолинськ / /
Перегляди
1
/ коментарі 3

23-го серпня гірники шахти №9 «Нововолинська» не спустилися в копальню з вимогою виплатити заборгованість по заробітній платі. 

Про це повідомив голова незалежної профспілки шахти №9 Василь Гура. Гірники вимагають виконання обіцянок уряду про виплату заборгованості до Дня шахтаря.

Станом на 23 серпня працівникам копальні виплачена заробітна плата за червень.

Колектив повідомив про зупинення роботи підприємства генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрія Пилипюка та чекає на його візит.

“Є 1 мільйон 200 тисяч передоплати, очікуємо ще 1,5 млн грн і 1,5 млн має надійти від уряду. Плануємо виплатити по об’єднанню 25% за липень промисловій групі. Поки що кошти не надійшли. Ймовірно, що вони не встигнуть пройти через казначейство до Дня шахтаря, тоді виплатимо заробітну плату в понеділок”, – зазначив у коментарі «БУГу» Пилипюк.

Нагадаємо, міністру Міненерговугілля Насалику поставили завдання виплатити до Дня шахтаря усі заборгованості.

“Ситуація непроста, перед Ігорем Насаликом стоїть завдання – до 26 серпня виплатити всі зарплатні борги шахтарям”, – писав віце-прем’єр міністр Володимир Кістіон на своїй сторінці в фейсбук.

коментарів: 3
  1. А що собі думає той Насалик?!
    Скільки можна вже знущатися над шахтарями???!! Вугілля багато є, а грошей неможе знайти! Менше нехай свій карман напаковує!!! Пішов би сам попробував попрацювати, коли навіть грошей не платять!!! Подивилася би я на нього, а то тільки штани протирає на своїй посаді!!!

  2. для жінки шахтаря.скажіть чоловікові хай почнуть продавати вугілля з аварійного складу шахти і будуть мати зарплату на місяць вперід .а зараз це вугілля продає юрків з профспілками і зарплату мають , що вам і не снилось.можу розказати чим це все закінчиться…аварійний склад вже димить при такій погоді і дуже скоро ви почуєте від юрківа ,що вугілля видобуте вашим чоловіком вже згоріло і треба йти в ДП *ВОЛИНЬВУГІЛЛЯ*вибивати гроші.так що покваптесь – а то не будете мати того , що маєте зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Жовтня, Неділя
23 Жовтня, Субота