Самовільно заблокував аварійний вихід з шахти. Причина звільнення профспілкового лідера Макарчука з “Бужанки”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:49 | 13.07.2017 / Рубрика: Нововолинськ / Позначка: / 41 комментар

12-го липня лідера Незалежної профспілки шахти “Бужанська” Богдана Макарчука звільнили з роботи за порушення техніки безпеки. 

Про причини звільнення розповів інтернет-виданню “БУГ” директор копальні Руслан Шатковський.

“Із понеділка на дільниці №1 грози почали питати про виплату заробітної плати, адже у нас була заборгованість перед працівниками (160 процентів за травень і червень). Поспілкувавшись із гірниками, дійшли до порозуміння і вирішили працювати до п’ятниці. Вчора їм виплатили 25 процентів зарплати, сьогодні – 16 процентів. Люди із розумінням поставилися до того, що заробітна плата буде на цій неділі і спустилися в шахту.

У вівторок зранку Богдан Макарчук, прибігши на другу дільницю, сказав виїжджати раніше, бо о 12:00 відбудуться збори. Я з ним спілкувався і повідомив, що збори будемо робити після робочої зміни. Богдан опустився в 8:30 у вибій, попав туди в 9 30, покинув вибій о пів на 12-ту, а о 12-й вже був на стволі. Із працівником шахти самовільно загнав “козу” (вагонетка без передніх і задніх бортів) в кліть, чим блокував виїзд людей з шахти – спуск другої зміни, виїзд першої. Він з шахти не виїздив і в шахту нікого не впускав.

Тут на місці був юрист Порплиця, я особисто попросив його переговорити з Богданом і не робити всяких неправильних рухів. Диспетчер викликав наряд поліції, подзвонив на ВГРЧ про те, що заблокований аварійний вихід з шахти. Після перемовин з Порплицею Макарчук заспокоївся. Проте він порушив всі правила техніки безпеки, адже не мав права запихати рухомий склад в кліть. Тому була створена комісія з розслідуваня і на основі порушень складений наказ про звільнення його з роботи”, – прокоментував ситуацію директор шахти “Бужанська” Руслан Шатковський”.

З його слів, Богдан Макарчук хоче довести, що його неправомірно звільнили.

“Якщо так думає, хай звертається в суд”, – резюмує керівник копальні.

Вайбер
38 коментарі
  1. Немає в нас в країні ні міліції, ні СБУ. Раніше за таке самовільне блокування того Макарчука не тільки з шахти вигнали б, а ще й срок впаяли. І Порплиці разом з ним. Саботажники бісові.

    • Так! Але спочатку зняли б того директора за таке керування!Порушення правил безпеки-на кожному кроці! Травматизм і смерті-а результат? Докерувались…але ж то Гунчик керує !

    • Макарчук виборюэ долю шахтарiв, та якщо йому за козу срок впаяти, то що треба iнкремiнувати УПА та Шухевичу за опiр та зброю?

  2. Краще б взяли коментарь у Мохамеджанова і спитали, як так він докерувався профспілкою, що приїхавши на збори девятої шахти отримав стусана від Васі Гури. Та такого стусана, що наложилит аж два шва. НПГУ релить!!!

    • небайдужий / 13.07.2017 - 21:45 / Відповіcти

      Шановна, це не стосується ситуації на Бужанці і поведінки Макарчука. Тут пишеться про відвертий саботаж, а Ви про побиття один одного. Як їм хочеться, то хай лупцюються. А загнати “козу” – це зовсім інше!

  3. Анатоль_ Бідзюра / 13.07.2017 - 15:40 / Відповіcти

    Руслан Шатковський – директор копальні, як вбачається, адміністративно заангажована людина. До того ж іще й не може розмовляти ЛІТЕРАТУРНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ, що для державного службовця та людини із вищою освітою, насправді є неприпустимим. Пане Руслане, це Ви збудували горілчано-продуктовий міні-маркет на території дитсадка № 1? Та іще змінивши поштову адресу. А може, це був Ваш брат чи однофамілець? Напишіть.

  4. Вероніка Василівна / 13.07.2017 - 16:08 / Відповіcти

    А ну пане Руслане признавайтеся де це у вас міні маркет?? А то скільки часу Вас знаю не знала шо Ви підпільний бізнесмен!!!!!!!!

  5. Вероніка Василівна / 13.07.2017 - 16:10 / Відповіcти

    А ну пане Руслане признавайтеся де це у вас міні маркет?? А то скільки часу Вас знаю не знала шо Ви підпільний бізнесмен!!!!!!!! Гнати того Богдана треба вже давно в шию, разом з Власюком!!!!!!!!

  6. ларіса петрівна / 13.07.2017 - 16:41 / Відповіcти

    шатковський перестарався…дуже скоро відповісиш за незаконне звільнення людини.

  7. Макарчук без Порплиці кроку не ступить. Все радиться та радиться.

    • Радиться зі свом внутрішнім голосом, бо кажуть Порплиця вже йому не авторетет

  8. незалежник / 13.07.2017 - 18:13 / Відповіcти

    Як це інтересно незаконне??? Насамперед він порушив всі правила трудової дисціпліни. На першому місці Він ГРОЗ, який прийшов невчасно на робоче місце і покинув його невчасно,це по перше а по друге створив аварій небезпеку для виїзда і опускання людей. Це мало????????

    • Аварiйну безпеку на шахтi cтворив Шатковский та Зорькiн, а Макарчук хотiв тiльки акцентувати увагу на вкрай небезпечне становище на пiдприэмствi,ШАХТАРI НЕ БИДЛО!!!!!!

    • По перше вiн лiдер профспiлка, яка забов,язана контролювати умови працi.Який дiяч взагалi видав наряд та послав людей в небезпечнi умови???

  9. незалежник / 13.07.2017 - 18:22 / Відповіcти

    А якби Шановна не дай бог на дільниці любій шось сталося люба травма не кажучи про смертельний випадок чи пожежа чи ще якась аварія в ту хвилину, то кудою мали виїзджати люди як що аварійний вихід заблоковано було Вашим чесним порядним Макарчуком. і ви будете розказувати тут шо директор перестарався?????

    • Якщо Макарчука звiльнили за козу, то Шатковского та Зорькiна за безлад в 444 лавi(люди можуть загинути), треба розстрiляти

  10. До цього шахтаря давно треба було запросити психіатра. Догрався.
    Тепер побачимо, що буде.

    • Треба запросить генпрокуратуру та держгiрпромнагляд на шахту, перевiрити стан ПБ у 444 лавi. Директор, гл.iнженер, нач.дiльницi, заступник з охорони працi- кримiнальнi справи миттэве!! Наказ Гройсмана !!!

  11. Нарешті хоч один директор звільнив баламута! Ви подивіться на результати роботи шахт! Видобуток – впав, зарплата шахтарів мізерна, порозпускали крикунів, які своїми діями закриють шахти!!! Вже набридла та політика, плітки і купа профспілок. Людей не цікавить хто буде директором чи генералом, а цікавить те, за що кормити сім’ю!!!

    • Так вiд генерала та директора i залежить рiвень зарплати та безпечнi умови працi! Та якщо на iх не звертати уваги то i видобуток впаде а крадiжки зростуть!!!!

  12. А хіба не скіповий ствол є запасним виходом,для виїзду людей при аварії?багато питань буде в дядька прокурора…вічний ветебовець таку продрочку допустити не міг…хтось заставив.

    • Справжня блокада скипового ствола то э вiдключення електроенергii, що систематически вiдбуваэться!!!!!! Та шахтарi справдi залишаються заблокованими пiд землею!!! Де прокуратура,СБУ,ВГРЗ,iнспекцiя працi??????? Шатковского на нари!!

  13. незалежна / 13.07.2017 - 21:33 / Відповіcти

    А Хусейнович побої знімав,коли по рилу хапнув,на очах всього колективу девятої?Чи страшно…Вам ніхто давно не вірить,бо ви сволочі брехливі.

  14. небайдужий / 13.07.2017 - 21:52 / Відповіcти

    дякуючи цій статті люди хоч змогли об”єктивно прочитати про те, що трапилось на “Бужанці”. А на “Радарі” п.Камишнікової ні слова про “козу” Макарчука, тільки про те, який він хороший і як його незаслужено звільнили! І коментарі, які проти Макарчука і Порплиці, вона бокує і не опубліковує!

    • Як ви можете писати таку неправду про незалежну і непідкупну редакцію? /сарказм/

    • Камишнікова процює на Порплицю з Макарчуком. Вони їй платять щоб так писала.

  15. гнати макарчука з міста.

    • Мiстера Зорiна- за жопу та на парашу!!!!!Вам цього нiяк не уникнути, на що Ви розраховуэте!!!!

  16. Баламут нi Макарчук,який захищаэ шахтарiв а Шатковский та Зорiн. Шахтарi працюють в лавi з порушеннями правил безпеки що може привести до трагiчних наслiдкiв, та не отримують своэчасну мiзерну зарплатню!!!

    • Якщо Макарчука звiльнили за козу, то за той безлад у лавi 444(люди можуть загинути) Шатковского та Зорькiна треба розстрiляти!!!!

  17. Як можна наявнiсть кози в клiтi рахуватити блокадою???? Викатуэмо козу та поiхали хто бажаэ!!!!

  18. Наявнiсть кози в клiтi- це порушеннями правил безпеки??? Шатковский то хвора та безвiдповiдальна Людина!!!!!!

  19. На Луганщiнi шахтарi страйкують пiд землею. За логiкою Зорькiна та Шатковского ix треба всiх звiльнити????

  20. ваш колега / 16.07.2017 - 18:34 / Відповіcти

    ви шахтарі ? працюйте краще ,а то в людей складається враження що ви там щось робите.видубуток 100 – 150 тон. остальне приписки.то скажіть за що вам платити.зоріна скоріше посадять за те ,що він підписує рапорта з незаробленою зарплатою.вас в шию гнати з цієї шахти треба.

    • Краше працювати на дровах в лавi замiсть крiплення не можливо, можна загинути!!!!!!

    • Рапорта пiдписуэ Шатковский, Зорькiн зробить його крайнiм!

  21. Зорькiна закриють за крадiжку 191 ч.5,матерiал обширний, справа як завжди в полiтичнiй волi.Це як раз тi кошти яких не вистачаэ на технiчне переоснащення для видобутку 1200 т. Добу

  22. В шiю треба гнати мiсцеву мафiю, яка знищуэ шахти!!!