<

Променева терапія, хімія, дороговартісні аналізи: 3-річний Роман Гальчик з Нововолинська бореться з 4 стадією раку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:54 | 16.02.2018 / Нововолинськ / /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

3-річний Роман Гальчик з Нововолинська бореться зі злоякісною пухлиною головного мозку. Хлопчик разом з мамою перебуває в турецькій клініці. Діагноз українських лікарів підтвердили, у нього 4 стадія раку. Необхідні променева та хіміотерапія, дороговартісні аналізи та переливання крові – Ромчик дуже потребує допомоги небайдужих.

Мама хлопчика Світлана Гальчик у спільноті фейсбук “Гальчик Рома – боротьба за життя” повідомляє, що на даний час вони повністю оплатили основний рахунок, сума якого була 21000 доларів. Та як завжди є але, на цьому все не закінчилось. Турецькі лікарі робили гістологічне обстеження пухлин, яке коштує додатково 800$ (теж оплачено вже), і підтвердили діагноз українських лікарів і що у Ромчика 4 стадія раку. Діагноз: Епендимобластома (ПНЕТ) лівої тім’яно-потиличної області.

До курсу радіотерапії в клініці Туреччини рекомендували пройти паралельно хіміотерапію, її будуть вводити Ромчику раз в тиждень по п’ятницях. Першу хімію вже пройшли і оплатили 676$ доларів, потрібно ще п’ять курсів.

“Під час хімії і променів в Роми будуть падати показники крові, тут донорів не шукають, як в нас, точніше шукають місцеві, а іноземці купують. Тому скільки буде коштувати кров і тромбоконцентрат ми ще не знаємо , але судячи по тому, що простий аналіз крові коштує 200$, я собі представляю який ще в нас буде рахунок. Ще ми купуємо ліки тут, промені попекли горло, і спеціальне харчування, бо в сина немає апетиту”, – пише мама хлопчика.

Батьки просять небайдужих не лишати їх. Сім’я далі потребує коштів на лікування Ромчика.

Нововолинці долучаються до збору коштів для хлопчика. Влаштовують концерти, майстер класи та інші заходи.

Днями на концерті нововолинських гуртів «Цвях» та «The Seven» зібрали 14 300 гривень, на майстер-класах по рукоділлю, які організовувала місцева майстриня Любов Вавдічік – 2800 грн. Місцева ЗОШ №7 влаштувала акцію по збору макулатури та вилучені кошти передадуть на лікування. Фотографи міста також проводять благодійні фотосесії.

Із сусідніх міст також залучаються небайдужі. Так, НГО “Creative Studio” на майстер-класі з виготовленню валентинок зібрала 5800 грн.

“Хочу ще раз всім подякувати, коли ви пересилаєте, передаєте нам гроші, ви робите дещо більше, ви даєте нам надію, надію, що все буде добре. Ми б не справились без вас”, – дякують батьки усім, хто долучається до боротьби Ромчика з хворобою.

15-го лютого був всесвітній день дітей хворих раком. Світлана у спільноті фейсбук написала зворушливі слова.

“Що таке рак – це коли ти падаєш з ніг від почутого діагнозу, коли твоя дитина плаче від болю, а ти не можеш допомогти, коли лишаєшся викинутим із соціуму, живеш в своєму світі, світі де існує хіміотерапія, постійна боротьба за життя, і сотні таких як ми. Друга сторона раку – він нас об’єднав, він дав зрозуміти, що не все в цьому світі важливе , що немає нічого ціннішого за здорову дитячу посмішку, без болі. Хвороба сина дала нам багато нових друзів, ми зрозуміли що ми єдине ціле, що є в світі хороші, добрі люди, ми зрозуміли, хто друг, хто наша опора, хто не кинув нас в біді”. 

Самостійно зібрати кошти сім’ї Гальчиків важко, тому просимо небайдужих допомогти хлопчику подолати пухлину. У Ромчика є менший братик, який хоче бачити його здоровим, а батьків щасливими.

Допомогу на лікування можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168757319064871 Юрій Гальчик (тато хлопчика).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Жовтня, Неділя
23 Жовтня, Субота