<

Після дощу в Нововолинську з’являється своя «Венеція» або Як вулиця Марка Вовчка продовжує чекати свята

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:36 | 5.06.2020 / Нововолинськ / , /
Перегляди
20
/ коментарів 7

Човен і весла та рибальські чоботи – атрибути, які мають бути в родинах мешканців вулиці Марка Вовчка у Нововолинську. Люди щороку ходять до влади міста з проханням заасфальтувати дорогу. Після рясного дощу вона перетворюється на нововолинську «Венецію», а через періодичне підсипання вулиці породою, будинки опинилися нижче, ніж рівень дороги, що загрожує підтопленням осель.

Люди зневірені та вже стомилися оббивати пороги Нововолинської міської ради. Розповідають, що звертаються щороку ще з 2013-го.

І завжди отримують ту саму відповідь: чекайте чергу на асфальтування.

Ось так виглядає вулиця Марка Вовчка після дощу.

А ось так влада бачить вирішення проблеми.

“Вулиця поставлена на чергу: була 7-ма в списку, стала 13-та. Від голови (мера Нововолинська Віктора Сапожнікова) була пропозиція: скидайтеся грішми. Але, як він поможе за свої кошти, то і ми скинемося. А за бюджетні він повинен роботи виконувати.

Якщо підняти документи по закриттю шахти №2, то там передбачалися благоустрій території: водопровід, проведення газу, асфальтування дороги. Та як бачите, ми не маємо нічого”, – бідкаються люди.

Жителі вулиці Марка Вовчка розповідають, що періодично дорогу рівняє грейдер, однак ями лишаються все-одно.

“Наша вулиця одна із найстаріших у місті. На деяких інших вже двічі асфальт проклали. Нам тільки породу сиплять. Вже топить будинки, бо вони нижче дороги.

Потрібно одягати рибальські чоботи, щоб пройтися після дощу. Автомобілем їхати важко і ні “швидка”, ні таксі не хочуть їхати по таких катакомбах “, – кажуть люди.

Є ще одна проблема – відсутність каналізації. Жителям Марка Вовчка пояснили, що її прокладання неможливе, адже це дуже дорого коштує. А за відсутності каналізації прокладати асфальт не будуть. Хоча, зауважимо, в перспективний план асфальтування доріг в Нововолинську вулиця внесена.

“У нас немає каналізації. Ми писали заяву і нам запропонували прокласти каналізацію з перекачкою. Казали звертатися до людей, щоб прокласти напряму через подвір’я. Та такого ми не робили”, – кажуть жителі.

Люди навіть погрожують перекрити дорогу на Львів, аби їх нарешті почула влада міста.

Дороги у Нововолинську, а точніше їх відсутність. Вулиця Марка Вовчка чекає свята

коментарів: 7
 1. Вул. Нововолинська, вул. Луцька поворот до курчака, вул. Княгині Ольги напроти горгазу – заасфальтовані так-сяк, після дощу хіба по бордюрі ходити.
  Провулки перший і другий, вул. Лермонтова, Льва Толстого, Грінченка взагалі без асфальту.
  Не місто, а велике село.

  • Ей, люди, переставайте мріяти!
   Таке враження, шо більшість людей мріють жити у Зімбабве :)
   А мрії то збуваються…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Жовтня, Понеділок