ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 07:51

Нововолинські шахтарі влаштували акцію протесту під ДП “Волиньвугілля” [Оновлено]

13:45 | 4.10.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 8 коментарів
4+

4-го жовтня о 9:30 представники шахтарських профспілок та гірники Нововолинська зібралися під стінами ДП “Волиньвугілля” та вимагають виплати заробітної плати.

Третій день поспіль шахтарі відмовляються спускатися в копальню. Основна вимога – виплата заробітної плати за липень-серпень.

Перед шахтарями виступили генеральний директор державного підприємства Олександр Зорін, голова Волинської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов, голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України Анатолій Мухамеджанов та голова незалежної профспілкової організації шахти “Бужанська” Богдан Макарчук.

Зорін повідомив гірникам про те, що 2-го жовтня відбулася зустріч представників профспілок із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком. Розповів, що зарплатою займаються і гроші будуть просити в борг у ДП “Львіввугілля”. Він особисто спілкується телефоном із заступником міністра та повідомляє йому усі вимоги шахтарів. Генеральний директор запропонував вихід шахтарям. Просив зібрати ініціативну групу від імені колективу і написати усі вимоги. В свою чергу обіцяє їх донести до міністерства.

Калістратов виступив перед шахтарями і розповів про зустріч із губернатором області. За словами голови профспілки, вони обговорювали кадрові питання та доказували “нікчемність” нової ймовірної структури “Кисельова-Стасюка-Костика” на шахтах .

Підняли питання про кримінальні провадження посадових осіб вугільних підприємств міста. Зорін відмовився коментувати дану ситуацію. “Порушують карні справи правоохоронні органи. Це їх справи”, – почули у відповідь. Дивно, що генеральний директор “Волиньвугілля”  вважає, що не має відношення до кримінальних справ на вугільних підприємствах міста Нововолинська.

Лідер незалежної профспілки шахти “Бужанська” Макарчук звинуватив у не виплаті заробітної плати теперішнє керівництво ДП “Волиньвугілля”.

Члени профспілки під керівництвом Макарчука підписали заяву міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику. У ній гірники вимагають виплати заробітної плати та перевірки фінансово-господарської діяльності ДП “Волиньвугілля”.

Трудові колективи шахт дали зрозуміти, що настроєні рішуче. Вони повідомили, що найближчим часом і далі не збираються працювати. Гірники вимагають назвати конкретну дату і виплатити заборгованість. Інакше готові  влаштувати мирну акцію протесту на митному пості “Ягодин”.

“Те, що ви будете доносити міністерству – їм все-одно. Тут на місці нас ніхто не почує. Нам не має різниці, які будуть кадри. Ми робимо свою роботу і вимагаємо за неї заплатити. Єдиний спосіб – організувати автобуси і їхати на митницю, –  показати проблему на всю Україну.”

8 коментарі
 1. Борисович // 4.10.2017 at 19:22 // Відповіcти

  Бідні шахтарі не отримують зарплату, але всі на машинах поприїжджали. Якийсь парадокс

  5+

 2. Нашого брата чують тільки тоді коли перекривають траси міжнародного значення , а до того наша влада су.. глуха , і їм на роботяг поф..г , мені не викликає довіри і пан Калістратов це людина старої закалки і вона більше підтримує сторону керівництва країни які на трудяг шахтариків поклали хрест , вони хочуть щоб шахтарська галузь в волині сама по собі закрилась , вони цього ждуть. Їм ліпше купити вугілля у Африки , Америки , Росії там можна відкати получити , а тутт треба трудязі заплати , інструмент дай а відмити по максімуму в карман не получається

  6+

 3. Вам не здається що культурист – ніяк не може займати посаду Міністра вугільної промисловості , я незаперечую Міністр спорту може , хто за??

  9+

 4. шахтар ,ти що даун ?

  0

 5. Борисович
  А як ти уявляєш Шахраря ???
  До чого тут машини,ми просто вимагаємо зароблені гроші…
  Які ж все таки наші люди заздрісні……

  8+

 6. Борисович
  А як ви уявляєте шахтаря ??? З ходу Вашої думки , можна здивуватися а чому вони не тільки на машинах а ще й вдіті і взутті . А те що усі депутати живуть на зарплату а їхні дружини мають неймовірні ставки Вас не дивує.???
  Ви дуже заздрісна людина …
  Хоча тут мова про невиплату заробітної плати яка є зароблена…

  8+

 7. А на якому на Вашу думку виді транспорту шахтарі мали би приїздити на акцію протесту,чи не на гужовому часом ?

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"