<

Нововолинська вчителька з математики потрапила у ТОП-5 кращих освітніх блогів за версією Освіторії

21:05 | 25.11.2021 / Нововолинськ / , /
Перегляди
5559
/ Коментарі відсутні

Вчителька математики Наталія Венгрин з Нововолинського ліцею №7 потрапила у ТОП-5 кращих освітніх блогів за версією Освіторії, на її каналі у TikTok близько 92 тисяч підписників.

Освіторія зібрала п’ять учительських блогів, які допоможуть вашій дитині у вивченні шкільної програми.

Тема 6-го класу «Ділення дробів» за одну добу зібрала 10 тис. переглядів. А «Віднімання дробів від цілого», яке проходять у 5-му класі, за весь час має аж 591 тис. переглядів.

Наталія Венгрин майже 30 років працює в ліцеї, ідея створення каналу вчительки у TikTok пов’язана з онлайн-школою.

Школярі задоволені ідеєю створення онлайн-уроків, адже є можливість засвоїти шкільний матеріал – вдома, переглядаючи математичні ролики.

Розв’язання задачі чи прикладу вчителька дуже детально записує та пояснює. Як зазначають учні, навіть її голос звучить весело та заспокійливо.

Приклади побудовані так, що на початку здаються складним поєднанням цифр (та літер, якщо йдеться про рівняння). Після використання різноманітних способів спростити їх, останні дії здаються простими, як у першому класі.

Нагадаємо, Наталія Венгрин, яка своїми навчальними відео підкорила користувачів мережі TikTok, відвідала студію БУГу та розповіла про ідею створення каналу.

У коментарях до онлайн-уроків читачі порівнювали математичні формули з чітерством у комп’ютерних іграх – знанням кодів, які дають змогу перейти на новий рівень, отримати додаткові ресурси, пройти пастки без зусиль. Хто ж не хоче знати секрети переможця – тим паче в математиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Травня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі