<

“Лежачі поліцейські”, дорожні знаки та інші нововведення для водіїв у Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:44 | 20.10.2016 / Нововолинськ / /
Перегляди
9
/ коментарів 5

Комунальники впорядковують дороги на вулицях Нововолинська: на небезпечних перехрестях встановлюють нові дорожні знаки, а на дорогах з новим асфальтним покриттям – “лежачих поліцейських”, що значно покращать сприйняття водіями дорожньої обстановки й підвищать безпечні умови руху на шляху. 

Двадцятого жовтня на вулиці Некрасова у Нововолинську розпочали роботи над встановленням “лежачого поліцейського”. Комунальники повідомили, що у подальшому планується продовжити заходи для обмеження швидкості руху автомобілів, зокрема, встановити ще два “лежачі поліцейські”.

wp_20161020_10_48_09_pro

wp_20161020_10_48_33_rich

На разі продовжуються роботи зі встановлення дорожніх знаків.

wp_20161007_11_14_09_pro

Також на вулиці Некрасова, де поклали нове асфальтне покриття, на перехресті біля хлібозаводу встановили знак “Дай дорогу”.

wp_20161010_15_24_32_rich

Нагадаємо, що на вулиці Нововолинській забрали знак “Рух заборонено”.

Серед інших нововведень впадає в око вимога проявляти підвищену увагу й обережність, адже поруч школа. Відтепер водії мають знижувати швидкість або навіть зупинятися, аби уникнути наїзду на дітей.

wp_20161010_15_25_43_pro

А біля “Вопаку” на проспекті Перемоги перенесли знак “В’їзд заборонено”, що дозволить водіям заїжджати у двір зі сторони Пожежної площі, не порушуючи правил дорожнього руху.

wp_20161020_10_54_29_pro

Водії бачать позитив у тому, що такі “дорожні” зміни відбуваються у місті, адже вони полегшать умови руху транспорту.


коментарів: 5
  1. Зверніть увагу,що біля швидкої з сторони ліцею немає зебри хоча там через дорогу переходять сотні людей.

  2. ще би поліція взялась за неправильну парковку. Люди пракуються прямо біля перехресть і коли ти на нього виїжджаєш – потрібно доїхати до середини перехрестя щоб побачити чи ніхто не їде т я оглядовості взагалі немає через припарковане авто.

  3. Краще б встановили камери фіксації порушень ніж “поклали новий асфальт”, а тоді запакували його лежачими поліцейськими. У нас в Нововолинську вже майже на кожній вулиці їх понакладали. Залишили б ями і ефект був би такий же.

  4. Потрібно ще з пішоходами розібратись по Некрасова. Там і так дорога вузька, що дві автівки розминаються впритул. Так ще й пішоходи по тій дорозі ходять хоча збоку є тротуар для них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Жовтня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі