Чутки над “БУГом”: Відкрили справу на мера Сапожнікова і заступників, котрі проголосували собі за надбавки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:39 | 11.03.2017 / Рубрика: Нововолинськ / Позначка: / 38 коментарів

З інсайдерських джерел інтернет-виданню “БУГ” стало відомо, що проти міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова, його заступників Володимира Рожелюка і Андрія Сторонського відкрито справу через конфлікт інтересів при голосуванні за рішення про встановлення надбавок та преміювання.

Цією справою займається відділ по боротьбі з економічною злочинністю, працівники якого вже опитали депутатів Нововолинської міської ради. Стало також відомо, що частина їх відмовилась спілкуватись та надавати інформацію.

Незнання законів не звільняє від відповідальності. На одній із сесій міськради критерії успішності роботи міського голови та заступників визначали… сам міський голова та заступники. Вирішили, що треба зробити собі надбавки і проголосували за це.

Сапожнікову, Рожелюку та Сторонському кримінальна відповідальність не загрожує, але  “світить” адміністративна та покарання у вигляді штрафу.

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? “БУГ” допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com

Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність.
Західна Волинь заслуговує на значно більше правди!

Вайбер
38 коментарі
 1. то всьо фейкова брехня. Офіційного повідомлення не існує в природі. То просто хтось з мерських недругів дуже думкою схотів розбагатіти

  • А гість стало бути мерський близький друг.

  • Анатоль_ Бідзюра / 12.03.2017 - 07:43 / Відповіcти

   “Гостю” та іншим. Уважно читайте ст. 60 “Закону України про запобігання корупції” від 14.10. 2014 року. Там відповіді на всі ваші випади. Хоча… Читати і писати ви, вочевидь, давно розучились. Там – про конкретні зловживання посадовим становищем, за всі 20 років перебування В.Сапожнікова, його заступників та інших місцевих службовців на найвищих посадах. І не тільки штрафи передбачені цим законом. Там пишеться й про використання службового становища у власних, приватно-шкурних цілях для особистого збагачення, що “тягне” на немалі тюремні терміни. Не вічно ж судді, прокурори та поліцаї будуть прикривати їхні с***аки. Дійде черга й до них. Вже, схоже, дійшла. Конфлікти інтересів у посадовців від Нововолинської місцевої влади, котрі описані у цьому законі, були в них постійно, регулярно чи й не щодня. Чи й не щогодини їхнього перебування на робочому місці. Треба відповідати, або забиратися геть!

   • Анатолію, дорогенький ви наш! Ви не уявляєте собі як нововолинці вас обожнюють та поважають. Ви коли на депутата висувалися, то скікі голосів набрали? Мало! Навіть смішно казати скікі! Нововолинськ проголосував за Сапожнікова! Так само буде на наступних виборах за 2,5 роки.

    • Анатоль_ Бідзюра / 15.03.2017 - 09:38 / Відповіcти

     Не буде. Не дуріть людей. Пісенка В.Сапожнікова і його друзяк із організованих угрупувань, доспівана. Доведеться повертати комунальне майно громади і його родичам. Та й вам теж.

     • Галина / 15.08.2018 - 17:02 /

      гість. Пане піндзюра, ви відповідаєте своєму прізвищу. Що ви зробили для свого міста і України. Як та баба-яга все погано і все проти. Як ви вже надоїли людям. Вам вже пора в психлікарню навіки. Треба, щоб вже вами зайнялась прокуратура. Вже скільки можна терпіти це базікання.

 2. вказаного вами відділу немає в природі уже давно. зараз є Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту Захисту економіки Національної поліції України. Справ теж нема, є або кримінальне провадження або складається протокол про адміністративне правопорушення. Панове редактори, перед тим як публікувати новину, не полініться, гляньте в гугл, він все знає. Бо виглядаєте дуже смішно.

 3. Анатоль_ Бідзюра / 11.03.2017 - 18:11 / Відповіcти

  Дасть Бог, не останні. Будуть і кримінальні. Впевнений на всі 100%. Радію, торжествую? Зовсім ні. Все до того йшло і йде далі. “Катюгам – по заслугам!” – писав знаменитий байкар Крилов.

  • Не забувайте про Великий Піст, Анатолю_)))) Не треба згадувати Ім”я Господа нашого, всує… То гріх… Молиться і за себе і за Сапожнікова.

   • Як тільки пахне жареним, то ви або до бога або до кардіолога. Класика жанру. А як що вже до бога то знайте: бог не раєр шельму мітить!!!

   • Анатоль_ Бідзюра / 12.03.2017 - 13:42 / Відповіcти

    Не забуваю мера. І його заступників теж. Молюся за всіх, хто ненавидить і проклинає мене щодня. Не брешу, не краду і не боюсь. Ось і сьогодні, у неділю, на службі Божій – у час Великого посту, поставив свічку і возніс молитву до Господа для дарування здоров’я, слави і грошей для них. Мені здається, що якби не мої молитви, вони вже давно відійшли б у вічність. Проте. Стаття 7 “Закону України про службу в органах місцевого самоврядування” стверджує, що депутати місцевих рад не можуть бути секретарями міських рад. Пан А. Сторонський не знає українських законів? Я плачу і молюся, щоби Господь дав йому хоч трішки розуму. Навіщо міській громаді такі її наймити, що не хочуть знати Українських Законів і виконувати їх?

 4. Дуже смішно читати коментарі від місцевої банди, ой – влади ))
  Скажу більше і відділ такий є, і справа реальна, і штраф буде теж реальний. А що найбільше турбує цих порушників закону – так це гласність у ЗМІ, звичайно про них власні інформаційні ресурси не напишуть, а ось незалежні громадські такі справи тримають на контролі.

  Є такий Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, і ці справи це тільки маленький початок, надіюсь що там хлопці доведуть справу по злочинній схемі, бо ці посадовці завдають місту і державі збитків на мільйони гривень.

 5. Дуже хочеться почитати тут на бузі новину з назвою – Сапожникова, Стронського і Рожзелюка та інших посібників засуджено до позбавлення волі, їхнє майно на суму більш як 100 мільйонів гривень конфісковане ))

  • Думкою багатієте, людино? А ви у думці своїй сміливій уявіть ще собі суму більше як 1000 мільярдів гривень або 1000 трильйонів гривень з конфіскацією, от вам стане в душі радісно та весело. Багатійте думками, сміливо, не соромтеся свох фантазій))))

   • прийде час і сміливо прийдем до діла…в цієї нововолинської брехливої трійці сап…-стор..-рож, перспектив нема, тримаються тільки на старіючих мізках комуністів, але час прийде

    • От коли прийде тоді й будемо радіти, юрію. А поки що, не кажить “ГОП!!!!” Широкий загал громади зовсім іншої думки ніж ваша! Вибори у 2019 році покажуть все!!!

   • Усвідомлюєш що пишеш?

 6. Вибори покажуть все… Вірно. Попередні вибори також показали, що рейтинг незмінного і невмирущого стрімко падає. Більшості виборців набридли інсенуації Сапжнікова і К про європейське місто, найбільші інвестиції, найкращі дороги, високі зарплати. Шановні В.Б.Сапожніков, А.М.Сторонський, В.Д. Рожелюк, ви думаєте, що так завжди буде, що ви вічні, що ви приросли до своїх керівних крісел? Очевидно, що ні, ваш час минає. І лише інертність людей, ваші навики до маніпулювання відтягують неминучу кончину. Покайтесь, поки є час.

  • Вічні не вічні, але ще на одну каденцію нововолинці їх оберуть! А як пан Анатоль_ думає інакше, то його право. Бо ж живемо у вільній, демократичній державі)))))

   • Нововолинцi не бидло!

   • Не виберуть! А виженуть, перепрошую за натуралізм, “сраною” мітлою. Все минає і правління-володіння Віктора Борисовича також.

    • А шо тобі залишається ще робити-тільки думками багатіти, ти постійно думаєш і мрієш про срану метлу. Виженуть? А хто вижене, ти? Не сміши свої старі тапки)))) Нє, ну уяви собі, як ти із сраною метлою в ручонках гордо ідеш містом

   • Олександр / 13.03.2017 - 13:57 / Відповіcти

    О! Вже 14 *підлайкаючих* залишилось! Падає рейтинг! З такими темпами довиборів не дотягнете з такою *командою*

 7. Сапожнiкова незабаром заарештують та посадять у тюрму- це сподiвання усiх Нововолинцiв!!!!!

 8. Сапожнiкова викликають на допит щодо розкрадання державних коштiв та не цiльове використання!

 9. Ігор Желізко / 12.03.2017 - 02:30 / Відповіcти

  Ну і ну, з чого суперечка ? Не будьте наївними . В нововолинській поліції єє щойно поновлена справа за рішенням суду з обов’язком провести досудове слідство на Підставі КПК попередньою кваліфікацією злочину ч.2 ст.366 службового підроблення Сапожніковим що спричинило тяжкі наслідки навіть не на десятки, а на сотню мільйонів гривень. (Про це може розсказати в нововолинській поліціі кожен). Заперечити цей злочин є неможливо бо він наочний з всіма необхідними документами та доказами. Поки що мовчать, думають виконувати свої посадові обов’язки чи невиконувати. Бо при винесені підозри слідчим, Сапожніков тут же втрачає посаду голови. Подивимось як працює нововолинська поліція, результат буде наочним чи діють поліціанти по закону чи і їх саджати разом потрібно (на що вже втрутився щодо Нововолинська Печерский суд м.Києва який зобов’язав своєю Ухвалою прокурора Генпрокуратури провести досудове слідство щодо нововолинських працівників поліціі та прокуратури які 7 років покривали злочин Сапожнікову), саме це і стане критерієм визначення корупції в Нововолинську та в нововолинській поліції.

 10. морозовичі / 12.03.2017 - 16:24 / Відповіcти

  красти гроши вони вміють а дорогі зробити руки ростуть сосракі

 11. Про Яерму нічого не чути?

 12. Боже, яке ти лайно. З такими ніколи не буде України. Все тобі погано. Що ви за люди. Самі нічого не робите, а тільки бруд виливаєте. Не має гіршої людини, як українець. Прізвище піндзюра якраз підходть. Ти ще й в церкву ходиш. Бог не поквапний, а потрапний. Хіба людина яка ходить і церкву і вірить в Бога, буде так радіти з чужої біди. Що завидно. Сам нічого не вартий ото й гавкаєш.

Додати коментар


Погляд

Реконструкція площі у Володимирі-Волинському: потрібно провести археологічні розкопки та історичні дослідження
Однією з головних обговорюваних тем у Володимирі-Волинському є реконструкції площі Героїв. Отож, дозволю собі кілька думок щодо проекту реконструкції площі. 1. Археологія ...

Новини

20 вересня, П’ятниця
14:47
КНДР, ймовірно, готує спуск підводного човна з балістичними ракетами
14:20
Володимир-Волинський – центр району: депутати міської ради підтримали звернення
13:29
В зоні проведення ООС 14 бригада провела військові навчання
13:03
У президії: Олег Свідерський з’явився на сесію Володимир-Волинської міської ради
12:35
Рятувальники розповіли працівникам ДНЗ №8 у Благодатному правила поводження з вибуховими предметами
12:07
500 євро за авто: в Україні пропонують дешеве розмитнення в обмін на техогляд 2
11:35
Добу під землею: шахтарі «Бужанської» протестують 5
11:12
В оселі мешканців Заріччя відтепер постачатимуть чистішу воду
10:54
На Львівщині бус з волинянами потрапив у ДТП, шестеро травмованих
10:16
Розповіли деталі смертельної ДТП неподалік заправки в Нововолинську 4
09:54
У центрі Луцька горів військовий госпіталь: евакуювали 90 людей
09:20
Дуда обіцяє сприяти відкриттю волинського пункту пропуску на українсько-польському кордоні 2
08:45
До кінця вересня завершать роботи з утеплення фасаду ДНЗ №8 у Володимирі-Волинському
07:31
Хотів влаштувати перегони: у Луцьку БМВ відкинуло на маршрутку
06:33
Мережу розбурхало відео, як у вітрині харківського магазину миша їла батон
04:16
День магічних дев’яток: у Володимирі-Волинському одружилися дві пари
02:05
Топ-10 чорних речей, без яких не обійтися цієї осені
00:47
Смертельна ДТП у Нововолинську: автомобіль збив пішохода 4
19 вересня, Четвер
23:47
Вдарив ногою та викрав телефон: Нововолинський суд звільнив іваничівця від покарання 2
22:44
Продавав підроблені товари у Польщі: українець «влетів» на мільйони злотих
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі