ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:40

Через невиплату зарплатні працівники двох нововолинських шахт готуються до акцій протесту

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:18 | 1.02.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 4 коментарі
0

90% за жовтень і більше 70% за грудень становить заборгованість із заробітної плати на копальнях №9 “Нововолинська” та “Бужанська”. Гірники готуються до протесту.

“Сьогодні ледве вмовили працівників їхати в шахту, спустилися десь тільки після дев’ятої години. Була створена ініціативна група. Якщо до кінця завтрашнього дня питання не вирішиться, то, більше всього, гірники почнуть проводити протестні акції”, – говорить голова профспілки шахти №9 Василь Гура.

У ДП “Волиньвугілля” заспокоюють: 2-го лютого мають прийти гроші. Якщо ж до цього часу нічого не зміниться – працівники протестуватимуть.

Відомо, що аналогічна ситуація склалася на шахті “Бужанська”. Директор Павло Танчев поінформував, що на підприємстві відбулися збори. Працівники планують здійснити поїздку до губернатора області Володимира Гунчика. За зміну керівників ДП “Волиньвугілля” на копальні поки не йдеться, першим і нагальним є вирішення проблеми з заборгованістю по зарплаті.

Від міністра Демчишина конкретної відповіді на питання шахтарів нема, окрім того, що поступово в лютому, березні, квітні виділятимуться гроші.

4 коментарі
 1. Гуцули добилися свого,а наші гури лягли під сапога і вірять завтракам

  1+

 2. А чого ніхто не піднімає питання про скорочення працівників в об’єднанні.400 чоловік числиться-це не забагато?Там жеж всі і регресникі,і пенсіонери і ті які вважають,що вони вічні.Скільки можна кормити дармоїдів?Вони вирішують свої проблеми за спинами трудяг.ХВАТИТЬ МОВЧАТИ!!!

  6+

 3. Шахтарочка // 1.02.2016 at 15:22 // Відповіcти

  А ДП тільки те й може, що обіцяти та заспокоювати, більше від нього ніяких дій не дочекаєшся! Тишина та й годі! Порозганяти вас треба за вашу ж бездіяльність!!!

  4+

 4. В “ДП” більшість людей так само як і ви -звичайні люди!Їм теж потрібно годувати сі,ї! І хто на кого вчився там і працює! Та хто сказав що там 400 човік числиться? Ми як завжди шукаємо не причини того що відбуваеться ..а лише кричимо “розігнаатии!!” .

  1+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"