ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:40

“Бужанка” отримала гроші. Шахтарі призупинили перекриття доріг

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:54 | 27.02.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 4 коментарі
1+

У зв’язку з частковим погашенням заборгованості із зарплат, шахтарі призупинили акції протесту та перекриття доріг. Друга зміна “Бужанської” виходить на роботу.

Вчора, 26-го лютого, на рахунки ДП “Волиньвугілля” поступили кошти – 5 мільйонів на погашення заборгованості. Це 20 % за жовтень і 10 % за січень.

Нагадаємо, що 24-го лютого відбулася зустріч працівників шахти “Бужанська” з Володимиром Демчишиним, у результаті якої міністр пообіцяв перерахувати на ДП “Волиньвугілля” 17 мільйонів на погашення боргів.

Наразі шахтарі чекають на виконання обіцянок міністерства, за якими на ДП мають прийти наступні два транші – 7 і 5 мільйонів. У разі невиплати решти заборгованості не виключено, що гірники знову розпочнуть акції протесту.

“Працівники повірили міністерству, що в п’ятницю прийде наступний транш, тому до цього часу будуть працювати”, – відзначив директор копальні Павло Танчев.

Вугільники чекають також на візит представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості, які, за останньою інформацією, мають приїхати на ДП “Волиньвугілля” у вівторок 2-го березня.

4 коментарі
 1. Лохи.Стільки галасу, а так дешево продалися.!!!!!

  7+

 2. Пану Ігору Гузю-респект! Це він вибив гроші для шахтарів!

  3+

 3. Проплачений Богдан Макарчук,скільки тобі заплатив Вєнгрін .

  7+

 4. шахтар Бужанка // 27.02.2016 at 15:20 // Відповіcти

  Лохи Бужанські Ви,що не бачите хто до нього звонить, чи не чуєте.При Вас звонять смотрящі Венгрін і Крук, кажуть, що робити, а Ви все хаваєте. По звонку з Київа сказали, що приїдуть новий генерал і два директора в вівторок і все стадо пішло на роботу. Де ж ваше перекриття Ягодина, де будемо стояти до кінця поки не виплатять зарплату? А пана Акатова комерційного директора треба оставити, щоб спрано як до цього часу йшла відгрузка вугілля, за 50 тисяч гривнів два відра масла закуповувати, щоб провів тендери на закупівлю ((нового обладнання)) по самим низьким і гуманним цінам у баби Валі бойової подруги Чикатіла. Браво!!! Далі вперед, ще залишолось поміняти директора на шахті №1 і РМЗ, а потім все буде в шоколаді з Макарчукового заднього проходу. Бодя ти забув як не розплатився з виборцями Януковича присвоївши їхні гроші, забув чого в псіхушку попав коли по голові настукали. Знову наступаєш на ті самі граблі! Бужанка вперед Венгрін жде Вас! Слава дебілоїдам!

  12+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"