<
Антисанітарія та сморід: 12 собак та 10 котів мешкають у кімнаті гуртожитку в Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:49 | 12.03.2021 / Нововолинськ / /
Перегляди
60
/ коментарів 5

У Нововолинську жителі будинку на вулиці Шухевича, 3 скаржаться на сусідку, яка у своїй кімнаті утримує 12 собак і 10 котів.

Вони звернулися до міської влади за допомогою, – про це повідомили на фейсбук сторінці міської ради.

Понад десять років сусіди намагаються розв’язати питання проживання тварин у кімнаті, однак власниця відмовляється йти на компроміс. У помешканні антисанітарія, під’їздом шириться сморід. Були випадки, коли собаки нападали на людей.

“Ми фотографували, писали заяви й колективні звернення. По стояку у ванній, я так розумію, собаки ходять в туалет, і воно все опиняється на 4-му поверсі. Сусідка вже робила ремонт, але то ненадовго. Пропонували власниці дачу і хату в Литовежі, але їй все не підходить”, – зазначила голова ОСББ Яна Никитюк.

До власниці тварин навідалися заступник міського голови Громик Олександр, начальник відділу будівництва, комунального господарства і газифікації Богдан Миронюк, директор ВУКГ Артем Жигалюк, ветеринар Руслан Романишин, депутати Нововолинської міської ради Яна Никитюк, Микола Лукашук та представники поліції.

“Сьогодні ми переконалися, що тварин дуже багато. Повна антисанітарія, неприємний запах. Написав заяву за жорстоке поводження з тваринами, на такій площі не може знаходитись така кількість собак. Спільно з поліцією розробили алгоритм дій щодо розв’язання цієї проблеми”, – сказав Громик.

Як зазначив Громик, на жаль, в мешканки велика заборгованість за комунальні послуги, квартира є неприватизованою, тому її не так легко буде виселити, але влада надіється на швидке вирішення ситуації. Не виняток, що це буде судове провадження.


коментарів: 5
  1. ГО, МБ, ЖА, РР, НЯ, ЛМ та інкогніто з поліції зібралися дружньо щоб переконатися? А потім розробити алгоритм?
    Передостаннє речення статті – не висилити, а виселити.

  2. Ви ще не чули як вона їх лупасить, жахливі звуки бідолашних тварин доносяться навіть через стіни. Вони аж просяться.. Чесно, підступну та брехливу людину не так шкода, а собаку, винну в тому тільки що вона собака – чомусь так. Щось скажеш – кляне на чому світ стоїть! Кажуть якщо господь хоче покарати то забирає людині розум, але чому інші від того мають страждати???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
12 Серпня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі