ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:19

Проходить збір заявок на учать у конкурсі міні-грантів Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя»

13:23 | 19.05.2017 / Рубрика: Новини / 2 коментарі
0

ФОНД Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою “Активні громадяни” від Британської радив в Україні оголошує конкурс міні-грантів «Крок назустріч».

Ціль грантового конкурсу: сприяти самоорганізації місцевих громад Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів шляхом підтримки ініціатив громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ініціативних груп, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

Учасники конкурсу: громадські організації, заклади культури та освіти, соціальні служби, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування, які знаходяться на території Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів а також міст Нововолинська та Володимира-Волинського.

Пріоритети:

 • Запровадження енергозбереження в закладах освіти, охорони здоров’я та культури (встановлення енергозберігаючих вікон, дверей та котлів). Забезпечення закладів освіти та культури побутовою технікою, спортивним інвентарем, відкриття нових спортивних залів та секцій для зайняття спортом.- Допомога органам місцевого самоврядування у вирішенні комунальних проблем населених пунктів (встановлення вуличного освітлення, обрізка дерев, благоустрій цвинтарів, ремонт доріг, реконструкція інженерних систем, благоустрій, завезення породи, грейдерування); організація очищення водойм, доріг, лісів, несанкціонованих смітників; облаштування місць змістовного проведення дозвілля та масових заходів; покращення доступності в районах приватної самозабудови: підсипка породою та грейдерування вулиць, відновлення освітлення вулиць та пішохідних переходів.- Підтримка молодіжних ініціатив та ідей творчої молоді.- Підтримка проектів в сфері безпеки: створення формувань охорони громадського порядку, встановлення систем відеоспостереження на об’єктах соціальної інфраструктури тощо.- Встановлення дитячих та спортивних майданчиків (в т.ч. реновація, ремонт існуючих, встановлення нових).
  Підтримка ОСББ та ініціативних груп:-  заходи з енергозбереження в ОСББ: встановлення лічильників обліку теплової енергії, утеплення під’їздів, комунікацій в підвалах;
  благоустрій будинків та прибудинкових територій;
  влаштування внутріквартального освітлення та прибудинкових територій.

Деталі тут:
http://fpb.org.ua/polozhennja-pro-konkurs

2 коментарі
 1. Анатоль_ Бідзюра // 19.05.2017 at 18:19 // Відповіcти

  Чому не входять у перелік гранти за боротьбу із корупцією у Нововолинській міській раді та її виконкомі?

  2+

 2. шо, піднятися вище місцевої влади не дозволяє впевненність, шо там всі ангели ? і завжди підкреслюе – я проти місцевої влади, а хто вище – я завжди ЗА. Може помітять і за вухом почешуть… І ще мораль тут читає про правду

  1+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"