<

Онкохворій 9-річній дівчинці з Павлівської громади потрібна допомога на лікування

20:37 | 16.07.2021 / Іваничі / /
Перегляди
2366
/ Коментарі відсутні

9-річна Аня Зінчук – мешканка села Милятин Павлівської громади три роки важко хворіє. В дівчинки діагностували онкозахворювання – гліому лівого зорового нерву. І відтоді в неї почалася нелегка боротьба за життя. Батьки просять в усіх небайдужих про фінансову допомогу.

У 2019 році в дівчинки різко почав погіршуватися зір. Лікарі, до яких звернулись батьки, виявили гліому лівого зорового нерву. І вже три роки Анічка бореться за життя.

За її плечами вже чимало лікувальних процедур та 7 обстежень МРТ, консультації з дитячим нейрохірургом Київського інституту імені Ромоданова, дитячим онкологом Національного інституту раку, львівським нейрохірургом Олександром Алєксєєвим та дитячим нейрохірургом ВОДТМО.

У результаті в дівчинки вже два роки триває ремісія. Однак нещодавно в родини з’явився шанс на остаточне одужання Ані. Його дав латвійський нейрохірург В. Борук. Лікар готовий лікувати дівчинку в Латвії. Але для цього необхідно біля 30 тисяч євро. Для сім’ї дівчинки – це непідйомні кошти. Тому зараз уся надія – на небайдужих людей і на їх допомогу.

Охочі допомогти 9-річній Ані можуть переказати кошти на лікування на картку мами дівчинки:

Картка Ощадбанку – 5167 8032 2986 4157  – Зінчук Юлія Валеріївна (мама дівчинки).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок