<

Дистанція навіть у морі і комендантська година: Італія відкривається для туристів

16:18 | 14.05.2021 / Новини / , /
Перегляди
10
/ Коментарі відсутні

Згідно з новою постановою Міністерства охорони здоров’я, з неділі, 16-го травня, Італія відкриває свої кордони для туристів з 27 країн Європейського Союзу та Великої Британії. По приїзду необхідно пред’явити «зелений пропуск», негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус або довідку про вакцинацію.

Але незважаючи на відкриття туристичного сезону, на території країни зберігається комендантська година, яка буде продовжена ще на годину з 24 травня. Про це пише видання La Repubblica, повідомляє Обозреватель.

Також збережуться суворі правила безпеки: шезлонги і парасольки будуть розташовані з відстанню в півтора метра один від одного, при відвідуванні барів, ресторанів та інших громадських місць необхідно носити маску, а за одним столиком в кафе може сидіти не більше чотирьох осіб.

Департамент спорту на чолі з Валентиною Веццалі передбачив окремі входи і виходи на відстані одного метра в кожній загальній зоні для купання на пляжі і в басейні. Так, на кожного туриста має бути не менше семи квадратних метрів води.

Відкриття басейнів для водних ігор і парків розваг планується не раніше, ніж 1 липня. Однак дати можуть бути переглянуті урядом.

«Ми завалені телефонними дзвінками, є люди, яким не терпиться приїхати», – пояснив Антоніо Капаччіоне, президент італійської приморської профспілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Жовтня, Неділя
23 Жовтня, Субота