13-го січня у військових містечках, вулицях Поліської Січі та Академіка Глушкова у Володимирі-Волинському від 10-ї ранку і до вечора, 21:00, немає води. В УВКГ пояснили причину. Водопостачання повинні були відновити о 16-ій, проте плановий ремонт затягнувся, оскільки вийшов з ладу основний трубопровід. Аби поладити
...