Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив, що йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії й прем’єра. Він вже повідомив про це Короля. Про це пише Sky News, передає Громадське. «Кожне рішення, яке я ухвалив, було про те, щоб ставити на перше місце країну, яку я люблю. Саме тому я йду з посади
...