Зеленський презентував свою команду
Кандидат в президенти України Володимир Зеленський представив свою команду, з якою працюватиме надалі. Всі однодумці прийшли разом із кандидатом до студії «Право на владу».
Про це повідомляє ТСН.
Також кандидат розповів про напрямки роботи кожного з його команди.
Отже, до команди Зеленського увійшли:
Іван Баканов – голова партії «Слуга народу» і відповідальний за взаємодію з Верховною Радою.
44 річний Іван Баканов — юрист за освітою, голова штабу і друг дитинства Володимира Зеленського.
Іван Баканов очолює “Студію Квартал-95”, а з 2017 року і політичну партію “Слуга народу” (за назвою серіалу виробництва його студії, у якому Володимир Зеленський зіграв президента Василя Голобородька).
Саме ця партія висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти.
Одружений, має сина.
Іван Апаршин – експерт з безпеки та оборони
Професійний військовий, працював у Міністерстві оборони у часи, коли ним керував Анатолій Гриценко. Саме Івана Апаршина пан Гриценко називав своїм майбутнім міністром оборони у разі обрання президентом.
Після отримання військової освіти працював на офіцерських посадах у Генштабі Збройних сил України, у Міністерстві оборони.
Зокрема, він був директором департаменту воєнної політики та стратегічного планування міноборони, працював у секретаріаті Кабінету міністрів, у тому числі за часів президентства Віктора Януковича – начальником управління експертизи у сфері безпеки і оборони Секретаріату уряду.
Дмитро Розумков – питання внутрішньої політики
35-річний Дмитро Розумков – політтехнолог, керуючий партнер компанії політичного консалтингу Ukrainian Politconsulting Group, один з головних консультантів Володимира Зеленського.
Олександр Данилюк – міжнародні відносини, фінансова та банківська політика
43-річний Олександр Данилюк працював у декількох інвестиційних фондах, у тому числі у Москві та Лондоні, був радником прем’єр-міністра Юрія Єханурова та позаштатним радником Віктора Януковича.
Після обрання Петра Порошенка президентом України Данилюк став постійним його представником в уряді та заступником голови президентської Адміністрації.
У квітні 2016 року Верховна Рада призначила Олександра Данилюка міністром фінансів в уряді Володимира Гройсмана.
Данилюк у грудні 2016 року підтримав націоналізацію ПриватБанку.
У травні 2018 року він мав публічний конфлікт із прем’єром після того, як уряд вп’яте відмовився призначити заступником міністра, представлену Данилюком кандидатуру.
Через це голова Мінфіну написав листа послам країн “Великої сімки”, у якому поскаржився на відсутність можливості обирати членів власної команди.
6 червня 2018 року Володимир Гройсман вніс до парламенту пропозицію звільнити Данилюка, яку депутати схвалили наступного дня.
Данилюк має дружину і двох синів. Діти — громадяни Великої Британії.
Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупційна політика
42-річний Рябошапка з 1998 по 2010 роки працював у Міністерстві юстиції, у 2013-2014 роках відповідав за аналіз антикорупційної політики у неурядовій організації Transparency International Україна.
А у 2016 році пройшов конкурс на члена Національної агенції з питань запобігання корупції. Під час перебування на посаді неодноразово висловлював незгоду із діями установи.
У червні 2017 року пан Рябошапка подав у відставку, мотивувавши своє рішення необхідністю “перезавантаження” складу НАЗК.
Рябошапка одружений, має трьох синів. Діти — громадяни Франції.
Євген Комаровський – експерт з медицини
Доктор Комаровський – відомий дитячий лікар і телеведучий, популярний блогер. Він виступає за необхідність реформування системи медицини, проте критикує ту реформу, яку реалізовує нинішній уряд.
Також у команді кандидата:
Руслан Стефанчук – ідеолог команди, відповідає за реформування держінституцій та законопроектну роботу.
Галина Янченко – антикорупційна політика та діджитал-рішення для держави
Денис Монастрирський – правоохоронні органи
Сергій Іонушас – органи правосуддя
Ірина Венедиктова – реформи у судовій системі
Данило Гетьманцев – економіка, фінанси та оподаткування
Вікторія Страхова – банківська діяльність
Михайло Федорів – керівні напрямки діджитал Зе-команди, ціль діяльності «Держава у смартфоні»
Олександр Мережко – міжнародні відносини та народовладдя
Олег Бондаренко – екологічний напрямок
Марина Бардіна – політика рівних прав та можливостей жінок та чоловіків
Сергій Кальченко – експерт з виборчого законодавства та європейських стандартів з прав людини
Андрій Герус – енергетика, ЖКХ та антимонопольне регулювання
Сергій Бабак – освіта та наука
Раніше Зеленський обіцяв представити команду на дебатах на стадіоні «Олімпійському» 19 квітня.
АНЛРІЙ ГЕРУС РОДОМ З НОВОВОЛИНСЬКА.
а як же без жінки третього тисячоліття?
та хоть в Монголію, кому ти треба)
а вадіку ? а олександру ? а віке ? невже не треба ?
А чому про ці “нові” личка тільки все гарненьке понаписували?
Ну хоча б: Данило Гетманцев має корпоративні права та є одним із співзасновників ТОВ “М.С.Л.” – оператора національних лотерей, на діяльність якого накладені санкції Президентом України за рішенням РНБО. “М.С.Л.” підозрюється у фінансуванні тероризму й працює на окупованих територіях. За даними Youcontrol ТОВ “М.С.Л.” має податковий борг у понад 2,5 млн грн.
А ще головний радник Володьки Разумков – затятий регіонал з твердими проросійськими поглядами, який офіційно не визнає нашу мову і пропагує Україну, як складову Російської Федерації?
Дубина, голова Нафтогазу, що підписав кабальні угоди з Росією
Кулик – прикривав фінансові махінації Пшонки, Курченка, голови сєпарського угрупування Оплот – Жиліна, звільнений з військової прокуратури за махінації
Апаршин – за його головування в департаменті стратегічного планування значно скоротилась і розкралась армія. Підтримує нейтралітет у стосунках з Росією (Росія – не ворог)
Богдан – особистий адвокат Коломойського, проводить роботу по поверненню Приватбанку і виплаті Бєні компенсації за рахунок народу. Виступає за скасування закону про люстрацію, щоб до влади повернулись Яники-Азарови.
Жодного проукраїнського члена зекаманди тут НЕМА!
мдя, погонять пецю в шию, нажаль..
Дно близько. Готуйтеся. І так вам треба.