Засновниця торгової марки Yaro стала фігуранткою скандалу у соцмережах через анекдот про «бандерівців» на Червоній площі
17-го жовтня блогер Сергій Стерненко опублікував скрін допису Юлії Привалової в інстаграмі, на якому вона сфотографувалася з чоловіком на Червоній площі у Москві.
Юлія Привалова – засновниця торгової марки Yaro – “магазину здорової їжі”. Її цукерки, печиво, соки, смузі та десерти продаються у супермаркетах та онлайн-магазинах по всій Україні, повідомляє BBC Україна.
Під світлиною на Червоній площі один з підписників залишив коментар: “Сепары”. На що жінка відповіла анекдотом:
“Зустрічаються якось два бандерівця, один одному і каже:
– А я москалям гидоту зробив.
– Яку?
– А я їм на Червоній площі наклав!
– І шо, вони тобі нічого не зробили?
– Так я по тихому, в штани“.
Зараз цього допису в її акаунті вже немає.
“Це Юля Прівалова. Невістка Кернеса, сестра нардепа з “Слуги народу” Козака та донька мера міста Сокиряни. Вона ненавидить Україну та любить окупантів. Виклала фото з Москви із українофобським “анекдотом”. А ще Юля є власницею ТМ Yaro, під якою продають різну веганську їжу”, – написав Сергій Стерненко.
Він закликав торгові мережі відмовитися від співпраці з Юлією Приваловою.
Пізніше користувачі почали писати, що онлайн-магазин Rozetka видалив продукти торгової марки Yaro зі свого сайту. Зараз і справді біля цих товарів з’явилася позначка “відсутні у продажу”.
“Власники даної компанії відкриті українофоби. Ніколи в житті більше не куплю нічого з виробів цієї марки”, – йдеться в одному з коментарів до подарункового набору Yaro, який ще видає пошук на сайті Rozetka.
Так само товари виробника Yaro більше не можна замовити в інтернет-магазні “Алло”, хоча раніше ці цукерки та печиво там продавалися.
“Весь тиждень я спостерігаю за тим, що відбувається навколо мене та моєї сторінки. Бачу, як через вирвану з контексту ситуацію, мене втягують в скандал, де суспільство розділяється на правих та неправих”, – написала Юлія Привалова у своєму інстаграмі.
До посту вона додала фото прапору України.
Вона наполягає, що вважає себе патріоткою України, працює в Україні і сплачує тут податки.
“Що стосується анекдоту, то я не переслiдувала мети образити ним будь-кого. Я приношу щирі вибачення, якщо це обурило чиїсь почуття”, – вибачилася жінка.
А на акаунті Yaro з’явилася заява про те, що ідея компанії від початку була українською.
“Ми ніколи не мали сумнівів у тому, що хочемо робити продукт в Україні, для України, з українськими підрядниками, сировиною і т.д.”, – йдеться в пості.
Анекдот взятий з життя. Цікаві дані, які доповнюють і збагачують історичні пізнання. Тим більше, що сьогодні багато наслідують таким героїчним традиціям. Героям Слава!
Мені більш до вподоби цитата про лишню хромосому в кацапів. До того як я це почув, то думав що лишня хромосома це характерна ознака синдрому Дауна, а тут виходить що є ціла нація таких…
тут погоджусь з трьохчленом. Це ж скільки років знадобилось клятим, шоб допетрити, шо долярами топити не вдасться… Давно з них дивувався..
Ана же бландінка крашенная, что с нєйо взять…