Замах на Стерненка: нападниці оголосили підозру
Нападниці на блогера та волонтера Сергія Стерненка вже повідомили про підозру.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора, пише Громадське.
Так, нападницю звинувачують у державній зраді та замаху на вбивство. Окрім цього, сьогодні, 2 травня, у Шевченківському райсуді жінці обиратимуть запобіжний захід.
Напад на Стерненка
1-го травня Сергій Стерненко повідомив, що на нього скоїли замах: він зазнав поранення, але загрози його життю немає. Волонтер також натякнув, що до нападу може бути причетна росія, і подякував Службі безпеки «за блискавичну реакцію».
Це не перший напад на Сергія Стерненка. Він сам казав, що до 2018 року пережив три замовні замахи. Уперше його побили, підстерігши біля його під’їзду, а вдруге вистрілили в шию з травматичного пістолета.
Третій напад на активіста стався 24 травня 2018 року. Тоді біля будинку активіста в Одесі на нього напали два чоловіки — Іван Кузнецов та Олександр Ісайкул. Стерненко завдав ножового поранення Кузнецову, від якого той невдовзі помер.
.gif)