Закінчилось пальне: на Львівщині літак зробив аварійну посадку, загинули п’ятеро осіб
Внаслідок аварійної посадки літака Ан-12 авіакомпанії «Україна Аероальянс» поблизу аеропорту «Львів» загинули п’ятеро осіб.
Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у фейсбук.
Міністр також висловив співчуття близьким та рідним загиблих.
Як повідомляло ДСНС 4 жовтня вранці, поблизу аеропорту “Львів” здійснив аварійну посадку літак Ан-12, який зранку зник з радару, а пізніше був знайдений на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги.
“4 жовтня о 07:10 до ДСНС надійшла інформація, що при заході на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту “Львів” зник з радару транспортний літак Ан-12. О 07:29 один член екіпажу вийшов на зв’язок та повідомив, що літак Ан-12 здійснив аварійну посадку. О 07:46 літак Ан-12 знайдено на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги”, – йдеться у повідомленні.
Також повідомлялося, що горіння не спостерігалося і проводилось вивільнення екіпажу із пошкодженого літака. Від ДСНС залучено 41 чоловік особового складу 7 одиниць техніки.
