<

За знущання над твариною українця засудили до 6 років тюрми

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:12 | 13.11.2018 / Новини /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

Глобинський районний суд Полтавської області визнав винним і засудив до шести років позбавлення волі чоловіка, який умисно завдав тяжкі каліцтва чужому коту.

Про це повідомляє прес-служба суду, розповідає Українська Правда.

“Громадянина Ш. визнано винним і засуджено за ч. 3 ст. 299 кримінального кодексу України (жорстоке поводження з твариною) до покарання у вигляді шести років позбавлення волі”, – зазначили у прес-службі.

Як встановлено під час розгляду справи, 19-го листопада 2017-го року громадянин Ш, перебуваючи в будинку за місцем проживання, “маючи умислом знущання над тваринами, порушуючи моральні принципи суспільства в частині ставлення до тварин, діючи умисно з особливою жорстокістю з хуліганських спонукань” відрізав невстановленим предметом коту, що належить іншому громадянину, “2/3 частини хвоста, один семенник і ліву вушну раковину, а також заподіяв тварині поранення у вигляді різаної рани в області крупа”.

Зловмисник завдав коту пошкодження, які призвели до каліцтва тварини.

“У судовому засіданні громадянин Ш. свою провину не визнав повністю. Вирок суду поки що не набув законної сили”, – йдеться в повідомленні суду.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Грудня, Понеділок
21 Грудня, Неділя