За тиждень на Волині сталося 23 пожежі сухої трави: вигоріло майже 16 гектарів
Упродовж 2–8 березня на Волині сталося 23 пожежі сухої трави та чагарників. Загальна площа займання склала майже 16 гектарів. Усі випадки спричинені необережним поводженням людей з вогнем.
Найбільше загорянь зафіксували у Ковельському районі — 14 пожеж на площі 9,39 га, повідомили в ДСНС Волині.
У Камінь-Каширському районі сталося 4 пожежі на площі 4,5 га, у Володимирському — 3 пожежі (1,12 га), у Луцькому районі — 2 пожежі (0,8 га).
Усі займання ліквідували рятувальники. Для цього довелося здійснити десятки виїздів та залучити спецтехніку й особовий склад, аби зупинити поширення вогню.
Рятувальники вкотре нагадують, що підпал сухої рослинності є небезпечним та забороненим, адже такі пожежі швидко поширюються і можуть загрожувати житловим будинкам, лісам та господарствам.
