<
Інші розділи
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Як у Ківерцівському районі живуть нелегали. Відео

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:32 | 2.02.2020 / Новини / , /
Перегляди
4
/ Коментарі відсутні

У Журавичівському пункті утримання нелегалів зараз перебувають 150 громадян інших країн, які або нелегально перетнули наш кордон, або вичерпали законні терміни перебування на нашій території. Буквально на днях сюди потрапило сімейство з Іраку: чоловік, дружина та троє маленьких діток, одне з яких ще немовля.

Про це йдеться в сюжеті Аверс, – пишуть Волинські новини.

Журналісти побували у Журавичівському пункті тимчасового перебування іноземців. Таких в Україні є три. У цьому закладі посеред лісу перебувають громадяни інших держав, які нелегально опинилися в Україні. Ще буквально 5 років тому вони мали право жити тут 6 місяців, але тепер термін продовжили до 18-ти.

Від санаторію цей заклад відрізняється хіба що колючим дротом та загратованими вікнами. Бо ж мова йде про режимний об’єкт. Але це в жодному разі не в’язниця. Нелегальні гості з інших країн безкоштовно користуються послугами юристів, перекладачів. Ходять на курси української та російської мов. А їхні діти можуть освоювати шкільну програму.

Харчовий раціон тут теж підбирають ретельно, намагаються готувати національні кухні, використовуючи яловичину та баранину. Так само забезпечують тут кожного найнеобхіднішими речами.

Зараз у пункті тимчасового тримання громадян в Журавичах перебуває 150 іноземців нелегалів.З них 10 дітей, 16 жінок 124 чоловіка. Загалом тут знаходяться представники 20 країн світу. Найбільше з Бангладешу – 50 людей та з Афганістану 40 осіб.

Днями до пункту у Журавичах потрапила сім’я з Іраку. Маленькі Фарес, Лана та наймолодша Лія разом з мамою Ланією перебувають у жіночому корпусі. Батько ночує у чоловічому гуртожитку, який відокремлений від жіночої половини. Проте чоловіку дозволяють перебувати разом зі сім’єю протягом дня.

Загалом у 2018 українськими громадянами стали вихідці з 38 іноземних держав, серед яких найбільше сирійців, росіян і вірменів.

Упродовж 2013-2019 років на території Волинської області було укладено понад 1000 інтернаціональних шлюбів. За цей час до міграційної служби Волині надійшло 63 заяви щодо отримання іноземцями громадянства України на підставі двох років у шлюбі з волинянками.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Січня, Середа
10:43
1662