Згідно з рішенням суду за підроблені документи на ремонт вулиць у Володимирі ніхто не відповідатиме
Володимир-Волинський міський суд звільнив від кримінальної відповідальності директора управління житлово-комунального господарства і будівництва Володимир-Волинської міськради Віктора Фіщука, якого звинувачували у підробці документів про ремонт чотирьох вулиць. Кримінальну справу закрили через завершення строків давності.
Відповідну ухвалу 13 квітня виніс суддя Володимир-Волинського міського суду Андрій Каліщук, – пише Сила правди.
Про погане дорожнє покриття на вулицях Павла Тичини, Івана Тургенєва, Панаса Мирного та провулку Соснового у 2020 році повідомили місцеві мешканці. Вони знайшли інформацію про те, що управління ЖКГ та будівництва Володимир-Волинської міської ради у 2017 році витратило понад 609 тисяч 687 гривень нібито на ремонт цих вулиць. Проте, як мешканці повідомляли Суспільному, жодних робіт насправді там не проводилось.
Сам же начальник управління ЖКГ Володимира-Волинського Віктор Фіщук тоді зазначав, що ці кошти нібито спрямували на ремонт вулиці Будівельної, яку асфальтували у тому ж 2017-му році. А акт виконаних робіт назвали іменем всіх чотирьох вулиць, які знаходились поруч.
«Спочатку були проведені роботи, а потім ми їх по факту закривали. Для того, щоб за них заплатити, потрібно було по-іншому назвати», – розповів Віктор Фіщук.
З матеріалів справи стало відомо, що 23 березня 2017 року між управлінням житлово-комунального господарства і будівництва та комунальним підприємством «Полігон» було укладено чотири договори на поточний ремонт вулиць Павла Тичини, Івана Тургенєва, Панаса Мирного та провулку Соснового у Володимирі-Волинському.
Також 3 квітня 2017 року управління ЖКГ та будівництва Володимир-Волинської міськради уклало угоди з приватним підприємцем про здійснення технічного нагляду за поточним ремонтом цих вулиць.
Після цього 5 квітня Віктор Фіщук, знаючи, що ремонтні роботи не виконувались, вніс неправдиву інформацію у документи та надав їх для подальшого використання КП «Полігон» та у бухгалтерію управління житлово-комунального господарства і будівництва Володимир-Волинської міської ради. Відтак, його підозрювали у службовому підробленні, тобто за ч. 1 статті 366 Кримінального кодексу України. Йому загрожувало від 34 до 68 тисяч гривень штрафу, або ж обмеження волі на строк до трьох років.
Однак, директор підприємства подав до суду клопотання про звільнення його від відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності. У суді його підтримав і захисник. Не заперечував проти задоволення клопотання і прокурор.
Суддя під час розгляду справи зазначив, що Віктор Фіщук не ухилявся від досудового слідства чи суду по цій справі, а також з 2017 року він не вчинив нового кримінального порушення, а, відтак, перебіг давності притягнення до кримінальної відповідальності не зупинявся і не переривався. При цьому кримінальне правопорушення у редакції до 1-го липня 2020 року відноситься до злочинів невеликої тяжкості, а після 1-го липня 2020 року – нетяжких злочинів.
Відтак, суддя Андрій Каліщук вирішив задовольнити клопотання та звільнити Віктора Фіщука від відповідальності через закінчення строків давності (пройшло більше трьох років) та закрив кримінальне провадження.
Вын ,що і далы працює в Міській Раді?